Motorola OneFusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı! | Sonsuz Teknoloji Motorola OneFusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı! | Sonsuz Teknoloji

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni telefonu Motorola One Fusion tanıtımını gerçekleştirdi. Oldukça uygun fiyatı ile dikkat çeken bu yeni cihaz kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı diyebiliriz. Köklü markalardan bir tanesi olan Motorola, eski popülerliğinden uzak olsa bile sektör bünyesinden tamamen kopmuş değil.

motorolla fusion

Firma, yeni ürünler adına ellerinden gelenin en iyisini yaparak son zamanlarda birkaç yeni telefonu modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu yeni telefon One Fusion olarak isimlendirilerek kullanıcılara sunuluyor. Genel olarak bu firma satışa sunduğu akıllı telefonlarda kırpma işlemleri yaparak yeni tip modeller üretmeyi seviyor.

Yaklaşık 1 ay önce One Fusion+ isminde yeni cihazını kullanıcılarına sunmuştu. Bu modelin birçok özelliklerini kırpan firma, bu kez One Fusion adında yeni telefonunu kullanıcıları ile buluşturuyor. Şimdi hep birlikte bu yeni cihazın özelliklerini detaylı olarak inceleyelim.

Motorola One Fusion Dikkat Çeken Özellikleri

Yakın zamanda tanıtımı gerçekleşen yeni akıllı telefon One Fusion özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.Bir önce ki modeline göre biraz daha düşük özelliklere sahip olsa bile kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Öyleyse bu yeni cihazın özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

6,5 İnç büyüklüğüne sahip olan ekran Max Vision HD+ özelliğine sahiplik ediyor. Böylece yeni akıllı telefonun fiyat bakımından biraz daha uygun olması bekleniyor.

motorolla fusion plus

Kamera Özellikleri

Yeni telefonun ekranındaki çentikte yer alan ön kamera, 8MP çözünürlük kullanıcılara sunuyor. Cihazın arka kısmını kontrol ettiğimiz zaman 48 MP ana kamera ile birlikte 8MP geniş açılı kamera, 5 MP makro kamera ve 2MP derinlik algılama kamerasının var olduğunu görüyoruz.

Diğer Özellikleri

Yeni cihazın bünyesinde 8 çekirdekli Snapdragon 710 işlemci bulunuyor. Ayrıca işlemciye destek olarak 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı yer alıyor. Bataryasına baktığımızda 5.000 mAh kapasite karşımıza çıkıyor ve bu batarya 48 saat boyunca şarj etmeden kullanılabiliyor.

Cihaz Android 10 işletim sistemi ile çalışmasının yanı sıra USB TYPE-C girişi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Üstelik yeni telefonda parmak izi okuyucu da yer alıyor.

Motorola One Fusion Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Tanıtımı gerçekleşen Motorola One Fusion fiyatı ile dikkat çekiyor.Cihaz yaklaşık olarak 300 Euro gibi bir fiyata satılmaya hazırlanıyor. Ayrıca 03.07.2020 tarihinden itibaren Latin Amerika ülkelerinde satışa çıkarılıyor. İlerleyen zamanlarda BAE ve Suudi Arabistan içinde satışa sunulacağı açıklanıyor.

Bir yorum bırakınız...

*

mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...