OnePlus Nord CE 5G Özellikleri ve Fiyatı ∞ Sonsuz Teknoloji

OnePlus Nord CE 5G Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus Nord CE 5G

OnePlus Nord CE 5G, dün akşam saatlerinde düzenlenen dijital bir etkinlik kapsamında resmi olarak tanıtıldı. Oldukça uygun fiyata sahip olacağı açıklanan akıllı telefonun özellikleri ise amiral gemilerini aratmayacak. Yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına Snapdragon 750G işlemcisiyle çıkacak.

Orta segment sınıfında yer alması beklenen akıllı telefon, ayrıca “Warp Charge 30T” teknolojisine de sahip. Hem donanımsal özellikleri hem de uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken yeni ürünün Türkiye pazarında da satışa sunulması bekleniyor. Dilerseniz, uygun fiyatı ve üstün özellikleriyle göz kamaştıran yeni akıllı telefonu gelin birlikte inceleyelim.

OnePlus Nord CE 5G Özellikleri Resmi Olarak Belli Oldu!

OnePlus Nord CE 5G Özellikleri

OnePlus Nord CE 5G özellikleri ile son derece göz kamaştırıyor. Üçlü kamera teknolojisine sahip olan yeni ürün, aynı zamanda 4K video kaydı da yapabiliyor. İşte, fiyat performans odaklı yeni akıllı telefonun tüm özellikleri…

1.      Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

OnePlus ailesinin yeni ürünü Nord CE 5G, kullanıcıların karşısına 6,43 inç büyüklüğünde bir ekran ile çıkmaya hazırlanıyor. Standart bir ekran büyüklüğüne sahip olan cihaz, kullanıcılarına Full HD+ görüntü sunuyor. Tüm bunların yanı sıra dijital etkinlikte açıklanan bilgilere göre yeni akıllı telefonun ekran yenileme hızı ise 90 Hz olarak duyuruldu.

2.      Kamera Özellikleri

Kamera Özellikleri

OnePlus şirketinin yeni ürünü, kamera özellikleriyle de oldukça göz kamaştırıyor. 64 Megapiksel kamera seçeneğine sahip olan cihaz da 2 farklı kamera (8 Megapiksel + 2 Megapiksel) daha bulunuyor. Kullanıcılar, ana kamerayı kullanarak “4K video kaydı” da yapabiliyor.

İlgili: 4K İle 1080P Arasındaki Fark Nedir?

Yeni akıllı telefon da ayrıca 16 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera da yer alıyor. Kullanıcılar, tıpkı arka kamera da olduğu gibi ön kamerada da video kaydı yapabiliyor. Ön kamera kullanılarak yapılan video kayıtları ise 1080P çözünürlüğünde oluyor.

3.      Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

Donanımsal özellikleriyle oldukça iddalı olan yeni akıllı telefon OnePlus Nord CE 5G, kullanıcıların karşısına Snapdragon 750G işlemcisiyle gelmeye hazırlanıyor. İşlemcinin yanı sıra cihaz da ayrıca 6 GB, 8 GB ve 12 GB’lık Ram seçenekleri de bulunuyor.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak yeni akıllı telefon “Warp Charge 30T teknolojisi” ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz içerisinde yer alan söz konusu teknoloji sayesinde kullanıcılar da cihazlarını hızlı bir şekilde şarj edebiliyor.

5G Bağlantı teknolojisini bünyesinde bulunduran yeni cihaz 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanı seçeneklerine de sahip. OnePlus Nord CE 5G batarya kapasitesi ise 4.500mAh olarak açıklandı.

OnePlus Nord CE 5G Fiyatı ve Çıkış Tarihi

OnePlus Nord CE 5G Fiyatı

Yeni akıllı telefon OnePlus Nord CE 5G fiyatı ile göz kamaştırıyor. Resmi çıkış tarihi henüz açıklanmayan yeni akıllı telefonun Avrupa fiyatı ise 299 Euro olarak duyuruldu. Tüm bunların yanı sıra fiyat performans odaklı olan yeni cihaz, ülkemizde de satışa sunulacak.

Bir yorum bırakınız...

*