OPPO Reno5 Pro 5G Tanıtıldı! İşte Açıklanan Özellikleri ve Resmi Satış Fiyatı | Sonsuz Teknoloji OPPO Reno5 Pro 5G Tanıtıldı! İşte Açıklanan Özellikleri ve Resmi Satış Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

OPPO Reno5 Pro 5G Tanıtıldı! İşte Açıklanan Özellikleri ve Resmi Satış Fiyatı

OPPO Reno5 Pro 5G

2020 Yılının en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan OPPO, düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni akıllı telefonunu resmi olarak duyurdu. Özellikleriyle orta segmentte hitap eden ve OPPO Reno5 Pro 5G ismi verilen yeni ürün, oldukça modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. Android 11 işletim sistemine sahip olan yeni cihaz da aynı zamanda 5G bağlantı desteği de bulunuyor. Dilerseniz, özellikleriyle orta segmentte hitap eden yeni akıllı telefonu gelin daha yakından ayrıntılı bir şekilde birlikte inceleyelim.

OPPO Reno5 Pro 5G Özellikleri

OPPO Reno5 Pro 5G Özellikleri

Çin de düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan yeni akıllı telefon OPPO Reno5 Pro 5G özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Hem donanımsal hem de tasarımsal olarak oldukça iddaalı bir konumda olan yeni ürün, iki farklı model ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. İşte, tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonun diğer ayrıntılı özellikleri…

Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

Modern tasarım çizgilerine sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 6,55 inç büyüklüğünde son derece standart bir ekran ile çıkmaya hazırlanıyor. Ekran yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yeni ürünün çözünürlüğü ise Full HD+ olarak açıklandı.

Kamera Özellikleri

Kamera Özellikleri

OPPO Şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon kamera özellikleri ile kullanıcıların epey dikkatini çekiyor. Son derece modern bir kamera teknolojisine sahip olan yeni ürün, kullanıcıların karşısına dörtlü kamera sistemi (64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP) ile çıkmaya hazırlanıyor. Kamera özellikleri ile oldukça iddalı bir konumda yer alan yeni cihazın öz çekim kamerası ise 32 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

Teknik özellikleri ile orta segment sınıfında yer alan yeni akıllı telefon, gücünü Dimensity 1000+ işlemcisinden alıyor. Yapısal olarak oldukça hızlı bir cihaz olan yeni ürünün bellek kapasitesi ise 8 GB ve 25 GB olarak açıklandı.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak 5G bağlantı desteğine de sahip olan yeni ürün 4.350mAh batarya kapasitesi ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. Yapılan bir diğer resmî açıklama göre yeni cihaz 128 GB ve 256 GB’lık dahili depolama alanlarına sahip olacak.

OPPO Reno5 Pro 5G Resmi Satış Fiyatı

OPPO Reno5 Pro 5G Resmi Satış Fiyatı

Özellikleriyle orta segmentte yer alan yeni akıllı telefon OPPO Reno5 5G fiyatı ile oldukça göz kamaştırıyor. 8 GB kapasitesine sahip olan başlangıç modelini satın almak isteyen kullanıcılar 519 Dolar, 12 GB bellek kapasitesine sahip olan üst modeli satın almak isteyen kullanıcılar ise 580 dolar ödeme yapması gerekecek.

Bir yorum bırakınız...

*

mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...