OPPO Reno5 Pro 5G Tanıtıldı! İşte Açıklanan Özellikleri ve Resmi Satış Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

OPPO Reno5 Pro 5G Tanıtıldı! İşte Açıklanan Özellikleri ve Resmi Satış Fiyatı

OPPO Reno5 Pro 5G

2020 Yılının en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan OPPO, düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni akıllı telefonunu resmi olarak duyurdu. Özellikleriyle orta segmentte hitap eden ve OPPO Reno5 Pro 5G ismi verilen yeni ürün, oldukça modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. Android 11 işletim sistemine sahip olan yeni cihaz da aynı zamanda 5G bağlantı desteği de bulunuyor. Dilerseniz, özellikleriyle orta segmentte hitap eden yeni akıllı telefonu gelin daha yakından ayrıntılı bir şekilde birlikte inceleyelim.

OPPO Reno5 Pro 5G Özellikleri

OPPO Reno5 Pro 5G Özellikleri

Çin de düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan yeni akıllı telefon OPPO Reno5 Pro 5G özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Hem donanımsal hem de tasarımsal olarak oldukça iddaalı bir konumda olan yeni ürün, iki farklı model ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. İşte, tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonun diğer ayrıntılı özellikleri…

Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

Modern tasarım çizgilerine sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 6,55 inç büyüklüğünde son derece standart bir ekran ile çıkmaya hazırlanıyor. Ekran yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yeni ürünün çözünürlüğü ise Full HD+ olarak açıklandı.

Kamera Özellikleri

Kamera Özellikleri

OPPO Şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon kamera özellikleri ile kullanıcıların epey dikkatini çekiyor. Son derece modern bir kamera teknolojisine sahip olan yeni ürün, kullanıcıların karşısına dörtlü kamera sistemi (64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP) ile çıkmaya hazırlanıyor. Kamera özellikleri ile oldukça iddalı bir konumda yer alan yeni cihazın öz çekim kamerası ise 32 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

Teknik özellikleri ile orta segment sınıfında yer alan yeni akıllı telefon, gücünü Dimensity 1000+ işlemcisinden alıyor. Yapısal olarak oldukça hızlı bir cihaz olan yeni ürünün bellek kapasitesi ise 8 GB ve 25 GB olarak açıklandı.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak 5G bağlantı desteğine de sahip olan yeni ürün 4.350mAh batarya kapasitesi ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. Yapılan bir diğer resmî açıklama göre yeni cihaz 128 GB ve 256 GB’lık dahili depolama alanlarına sahip olacak.

OPPO Reno5 Pro 5G Resmi Satış Fiyatı

OPPO Reno5 Pro 5G Resmi Satış Fiyatı

Özellikleriyle orta segmentte yer alan yeni akıllı telefon OPPO Reno5 5G fiyatı ile oldukça göz kamaştırıyor. 8 GB kapasitesine sahip olan başlangıç modelini satın almak isteyen kullanıcılar 519 Dolar, 12 GB bellek kapasitesine sahip olan üst modeli satın almak isteyen kullanıcılar ise 580 dolar ödeme yapması gerekecek.

Bir yorum bırakınız...

*