PlayStation 4 İçin Ücretsiz Oyunlar | Sonsuz Teknoloji

PlayStation 4 İçin Ücretsiz Oyunlar

PS4 ÜCRETSİZ

PlayStation oyunlarının çoğu ücretli ve pahalıdır. Yeni oyunlar genellikle 60 dolar gibi bir rakamla satışa çıkar. PlayStation mağazasında ücretsiz oyunları da yer almaktadır. En iyilerden bir kaçını sizin için toparladık.

1. Let It Die

let it die1

Aksiyon oyunlarının hayranı iseniz, o zaman Let It Die’yı deneyebilirsiniz. Let It Die, 2026’da geçen bir hikaye oyunudur. Tokyo’nun bir kısmı okyanusa ayrıldı ve artık derin ve kaçınılmaz bir sisle örtülmüş kendi adası vardır. O adadaki sismik macera devam ediyor. Sonuç olarak,  okyanustan patlak vererek, izole edilmiş adada sonsuz bir kule oluşuyor.

2026 yılında depremin yeryüzüne zarar vermesi ve Tokyo yakınlarında bir ada yaratması.
Bu adada kurulan Barbs Kulesi.
Ölüm Amca size rehberlik eder.
Amacınız kulenin tepesine ulaşmaktır.

Hiç kimsenin daha önce yapmadığı zirveye ulaşmak için kulenin zeminlerine doğru ilerleyeceksiniz. Kulede patronlar da dahil olmak üzere karşı karşıya kalmanız gereken ölümcül canavarlar var.

Let It Die, standart silahlarınızı kılıç, eksen ve tabanca gibi kullanırken, Fireworks Launcher gibi biraz daha tuhaf öğeler de bulunuyor. Ayrıca mantar bombası yapabilir ve onları düşmanlara atabilirsiniz, ancak yanlışlıkla onları yememeye dikkat edin.

Let It Die, harekete geçirici ve eğlenceli bir bedava oyun arayan herkes için bir zorunluluktur.

İndir:Let it Die

2. Warframe

warframe

Bir bilim-kurgu oyunudur. Destiny’ye benziyor. Daha fazla karakter uyarlaması var ve oyunda her şeyi bir kuruş harcamadan alabiliyorsunuz.

Warframe’de, oyuncular Tenno adlı bir türün üyelerini ele geçirirler. Bunlar, sadece dondurucu uykudan uyanmış olan ninjalara benzeyen eski savaşçılardır. Silah olarak üretilmiş, bozulmuş ve enfekte insan klonlarıyla savaşta olduklarını keşfedeceksiniz. Neyse ki, Tennos süper serin biyomekanik giysiler, Savaşa Kıyafetler, kendi benzersiz yeteneklerini canlandırabilir ve savaşta çok faydalı olabilir.

Warframe’de bir öykü içeren tek kişilik oynayabilirken, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Ekibinizde en fazla üç üyeye sahip olabilirsiniz ve çeşitli gezegenlerde güneş sistemine dağılmış misyonlara başlarsınız. Tam bir ekiple oyuncular terapistler, tanklar ve hasar bayileriyle denge ve sinerji üzerinde yoğunlaşabilirler.

Warframe’de birkaç farklı görev türü vardır ve haritalar daima usul yoluyla oluşturulmuştur. Hedefler, tüm düşmanları ortadan kaldırmayı, tek bir güçlü hedefe suikast düzenlemeyi, veriyi almak için terminallere girmeyi, eserleri savunmayı ve olabildiğince hayatta kalmayı içeriyor. Eğer bu yeterli değilse, Warframe’in bile yeteneklerinizi gerçekten test eden sınırsız dalga misyonları vardır.

Özelleştirme Warframe’in büyük bir parçasıdır. Bu, oyunun uzun ömürlülüğünü, biraz tekrarlayan ve bilincindeyse bile uzatır. Eşsiz yetenekleri olan düzinelerce farklı Warframes vardır ve oyuncular renkleri beğenilerine göre değiştirebilme özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca, bir sürü farklı silah arasından seçim yapabiliyoruz. Katanas gibi melee seçenekleriyle veya yaylar ve tabancalarla değişebilir.

İndir:Warframe

3. Paragon

paragon1

PS4’ünüzde çok oyunculu bir çevrimiçi savaş alanı (MOBA) oyunu arıyorsanız, Paragon denemeye değer. Paragon, Epic Games’in MOBA türüne ilk girişidir ve kendi Unreal Engine 4’ü ile güçlendirilmiştir.

Oyun her biri kendi beceri ve silah setine sahip olmak üzere seçim yapabileceğiniz 10 farklı kahraman sunuyor. Tüm kahramanlar için oyun tarzı eşsizdir, bu yüzden hepsini denemek ve hangisinin size en uygun olduğunu görmek önerilir.

Her kahramanın birincil bir saldırısı ve elinde dört yetenek vardır. Bunlardan bazıları savaşta kullanılan aktif saldırılardır, diğerleri ise size ve ekibinize yardımcı olan pasiflerdir. Ayrıca her kahraman için nihai bir yetenek vardır.

Paragon’daki tüm maçlar basit bir hedefi vardır: kendi üssünde bulunan çekirdeği yok ederek düşman ekibini yenmek. Takımlar beş oyuncudan oluşuyor ve herkes muhalif takımını durdurmak için kahramanlarının becerilerini kullanmalıdır. Haritalar her zaman üç şeritten oluşur ve bu şasiler oyuncuların düşman tabanına geçmek için kullanır. Bununla birlikte, her üs ayrıca savunma kuleleri tarafından korunmaktadır.

Bir düşman veya kule düştüğünde, onu yok eden oyuncu deneyim ve kart puanları alır. Deneyim, yeteneğinizi yükseltmenizi, yükseltmenizi veya yenilerini açmanızı sağlar. Kartlar, kahramanlar için yeni yükseltmeler yapmak için kullandığınız bir güverte oluşturuyor. Bunlara, gücü güçlendiren sağlık artışı ve eserler dahildir.

Paragon’un ödül kazanma türü olduğuna dair endişeleriniz varsa, bunun olmadığını garanti edin. Tüm kahramanlar bedava, oyun içi alımlar sadece oyun oynamayı etkilemeyen kozmetiklerin kilidini açıyor. Bu ilave eşyaları gerçek parayla veya yağmacı sandıklarındaki paraları alabilirsin.

4. DC Universe Online

dc unıverse

DC Universe Online’da, oyuncular yalnızca kendi varolan bir DC karakterine değil kendi benzersiz karakterlerini oluştururlar. Erkek veya dişi, kahraman veya kötü adam, vücut tipi, kişilik özellikleri, hareket modu, silahlar ve özel güçleri seçebildiğiniz için daha fazla özelleştirme söz konusudur. Esasen kendi kahraman ya da kötü karakterini yaratabilirsin.

Karakterinizi oluşturduktan sonra, bir uzay gemisinden çıkmak için savaşın. Oyuncular sıkı bir şekilde harekete geçirildiğinde burada sıkıcı bir an yok. Sonunda karakter Adalet Ligi’ne (kahraman) veya Topluluk’a (kötücünün) üyesi olur ve daha sonra yeteneklerini yükseltmek ve becerilerini geliştirmek için görev yapmalıdır.

Marvel Heroes Omega’da olduğu gibi, DC Universe Online da DC karakterlerinin tüm ayarlarını tek bir alana birleştiren oldukça karmaşık bir çizime sahiptir. Batman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman, Superman gibi en sevdiğiniz kahramanları göreceksiniz. Kötü adamları tercih ederseniz, Lex Luthor, Joker, Harley Quinn, Black Adam ve diğerleri var.

DC Universe Online birkaç yıl önce olsa da, oyun hala içeriği canlı tutmak için aktif bir gelişme ve bol miktarda güncelleme içeriyor. Büyük bir DC faniyseniz ve MMORPG’lerden hoşlanıyorsanız, DC Universe Online iyi bir freebie. DC de senin şeyin değilse, başka bedava MMORPG’leri de kontrol et.

İndir:DC Universe Online

5. Trove

trove

Trove, Minecraft gibi oyunlar voksel sanatı tarzını kullanır ancak MMORPG biçiminde sunar.

Trove’da, oyuncular birkaç farklı sınıf türünden manto kullanabilirler. Her birinin kendine özgü oyun stilleri ve yetenekleri vardır. Seçimden 15 ders var, güncellemelerle daha çok eklendi. Örneğin, son Megalithic Update, Dino Tamer sınıfını, Jurassic Jungle biome’u ve tam özelleştirme için hazırlanabilir sınıfları getiriyor.

Arkadaşlarınızla bir maceraya çıkmak istiyorsanız, ilerlemeye ve canavarlarla savaşmaya ve epik yağma ve hazineyi keşfetmeye çalışın.  Keşfetmeye çalışın ve neler bulabileceğinizi görün.  Kendi dünyanı inşa et ve göstermek. Siz de kontrol edebileceğiniz çok sayıda oyuncu tarafından oluşturulan içerik var.

Trove’da bulabileceğiniz yağlanacak bir öğeler olsa da, oyunda ilginç ve zorlu tutan bazı tuhaflıklar var. Örneğin, bazı teçhizat öğeleri ancak düşman NPC’leri yenerek elde edilebilir. Öğeler için dokuz nadirlik düzeyi vardır, bu nedenle en iyi dişli arayışı neredeyse hiç bitmez.

İndir:Trove

6. Hitman

hitman

HITMAN hikayesinin başlangıcını bedava oyna ve usta bir suikastçi ol. Oyundaki ilk mekan olan gizli eğitim tesisinde oyuncular ilk defa Ajan 47 kimliğine bürünüyor ve International Contract Agency’nin bir ajanı olabilmek için ne gerektiğini bizzat tecrübe ediyorlar.

Oyunu bedava indiren herkes ‘ICA Tesisi’ içerisinde bulunan her şeye tam erişim sağlayacak.

– 2 Hikaye görevi, bütün oyun videoları da dahil
– 2 Yükseliş Kontratı
– 40’ın üzerinde Zorlu Görev
– 17 Kupa

İndir:Hitman

7-World of Tanks

world of tanks

11 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya katılın ve destansı 15’e 15 çok oyunculu çatışmalarda tarihin en güçlü tanklarını kullanın. Çetin tank çatışmalarının heyecanını, PlayStation®4’e özel savaşların içinde yaşayın. PS Plus zorunlu değildir, bu eğlenceye herkes katılabilir ve PS Pro desteklenmektedir.

Baş döndürücü gerçeklikteki yüzlerce 20. yy. ortası zırhlı savaş aracı sizi bekliyor. Başa geçin ve dikkatli nişan almayla, istikrarlı bir elin sizi korkulu bir kuvvete çevirdiği, hoşça yaratılmış ortamlarda savaşın.

World of Tanks oynaması ücretsiz bir AAA deneyimidir:
• Destansı 15’e 15 çok oyunculu tank savaşları
• Tecrübe Sahası – PvE kipinde Yapay Zekayla savaşın
• Farklı oyun kipleri
• 8 farklı ülkeden 450’den fazla muhteşem HD tank
• 80’den fazla harita (bazılarında gerçekçi hava efektleri)
• Konsola özel tank ve haritalar
• Oyunu sürekli geliştirip iyileştiren sık güncellemeler

Kendinizi ispatlamak için bu mücadeleye atılın ve rakip tanımayan tank savaşının şiddetini tadın.

İndir:World of Tanks

PS4’ünüzde indirmek için pek çok ücretsiz oyun var, ancak bunlar göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden bazıları. Bunları, saatlerce eğlence sağlayan ve oynamak eğlenceli, hiçbir dizgi eklenmemiş kaliteli oyunlar oldukları için seçtik.

Bir yorum bırakınız...

*

Microsoft Copilot Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Microsoft Copilot, Microsoft'un Windows, Edge, mobil ve Office 365 için yapay zeka aracıdır. Yapay zekanın gelişmesi ve OpenAI GPT'nin popüler olması ile birlikte teknoloji ...
Gmail akıllı yazma

G-mail Akıllı Yazma Özelliğini Açma Kapatma

Akıllı yazma aracı, e-mailler için otomatik tamamlama gibi çalışır. E-maillerin nasıl yazılacağını öğrenir ve cümlelerin tamamlanmasını sağlar. E-mail metinlerinin hızlıca oluşmasını sağlar. Yazarken öneriler ...
IMAP

İmap Nedir? İmap Kullanımının Faydaları

Birçok insan imap nedir bilmemektedir. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında e-mail kullanımı çok önemlidir. E-mail protokolü sayesinde kişiler her cihazdan e-mailerini kontrol edebilir, ...
mac windows

Mac vs Windows Bilgisayar Özet Karşılaştırma

Bilgisayar teknolojisi, günümüzde büyük ölçüde Windows ve Mac işletim sistemleri üzerine odaklanmış durumda. Her iki işletim sistemi de benzersiz özelliklere ve kullanıcı deneyimine sahiptir ...
Gmail görev oluşturma

G-mail Görev Oluşturma G-mail Alanlar Düzenleme

G-Mail’den görev oluşumu çok basittir. Öncelikle, G-Mail hesabına giriş yaparak, sağ üstteki alan "Görevler"e tıklanmalıdır. Açılacak pencerede, yeni görevin eklenebilmesi için "Görev Ekle"ye tıklanmalıdır ...
MAPI EWS

MAPI EWS Nedir Ne İşe Yarar Ne Amaçla Kullanılır?

Teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte MAPI EWS nedir ne amaçla kullanılır pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. İnternet önemli iletişim kaynaklarındandır. Gere iş alanlarında ...
Shopify

Shopify DNS Yönlendirmesini Yapmak Adım Adım

Sahip olduğunuz alan adını Shopify’e yönlendirmek istediğinizde hangi işlemleri gerçekleştirmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Shopify DNS Yönlendirmesini Yapmak Adım Adım aktaracağımız bu yazımız sizler ...
Karekod

Karekod Nedir, QR Kod Oluşturma Nasıl Olur

Yıllardır alışveriş ve farklı sektörlerde kullanımı olan barkod sisteminden esinlenerek tasarımı gerçekleştirilen Karekod veya en çok kullanılan ismi ile QR kodlar, iki boyutlu bir ...
veri kurtarma

Veri Kurtarma Sürecinde Yapılması – Yapılmaması Gerekenler

Veri kurtarma süreci, bilgisayar sistemlerinde meydana gelen veri kaybını geri getirme çabalarını içerir. Bu süreç, çeşitli nedenlerle oluşan veri kaybı durumlarında uygulanabilir, donanım arızaları, ...
yapay zeka

Yapay Zekayı anlamak ve İnsanın Yapay Zekayı kullanımı

Zeka kavram olarak, düşünme, akıl yürütme, algı, kavrama, yargılama ve sonuca varma, soyutlama, öğrenme ve yeni durumlara uyma şekliyle insana verilen yetenekler zinciri toplamıdır ...