Swarm Hesabı Nasıl Silinir? ∞ Sonsuz Teknoloji

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

swarm hesap silme

Zamanın en sık kullanılan uygulaması şu günlerde Swarm hesap silme başlığına yerini bırakmıştır. 2009 yılında Amerika’da oluşturulan şirket başlangıçta sosyal bir ağ hizmeti görmekteydi. O zamanlar sosyal medyanın bu derece gelişmemesinden de dolayı birçok kullanıcıyı bünyesinde barındırıyordu. Kişiler uygulama üzerinde daha fazla yer bildirimi yapabilmek adına adeta yarışmaktaydı.

Ancak gelişen internet kullanımı farklı sosyal medya uygulamalarının da ortaya çıkması ile birlikte uygulama üzerinde bir kullanıcı kaybına yol açtı. Birçok kişi artık uygulamayı kullanamayacağı gerekçesi ile hesaplarını tamamen silmekte ya da uygulamayı telefonlarından kaldırmaktadır. Hesap silme adımları ise oldukça kolay gerçekleştirilmektedir.

Swarm Hesap Silme Telefondan Nasıl Yapılır?

Swarm hesabı silmek için bireyler genellikle telefon üzerinden bir arayışa girmektedir. Uygulama üzerinden hesap silmek isteyen kullanıcılar maalesef böyle bir işlemi gerçekleştiremez. Firma uygulamada mevcut hesapların silinebilmesi için web sitesi üzerinden imkân sunuyor. Kişiler hesap silmek için internet tarayıcına girerek birkaç adımı takip etmesi yeterli olmaktadır.

Swarm Hesap Silme Adımları

Hesabınızı tamamen silmeden önce kullanıcıların bilmesi gereken bir durum bulunmaktadır. Swarm temelde Foursquare uygulaması ile aynı uygulamadır. Firmaları ortaktır. Kişiler bu uygulamada kaydını tamamen sildiğinde diğer taraftaki hesapları da silinmektedir. Bundan dolayı tüm bilgilerinizin gideceği bir adımdır.

Foursquare hesap silme linki

Swarm hesap silme linki yazısına tıklayarak silme işlemi yapabileceğiniz internet sitesine erişim sağlayabilirsiniz. Bundan sonra izlemeniz gereken adımlar ise:

  • Karşınıza çıkan sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  • İkinci adımda karşınıza hesabınızı silme nedeni sorulacaktır. Seçenekler arasından uygun olanı seçebilir, ‘Diğer’ seçeneğine tıklayarak farklı bir sebep sunabilirsiniz.
  • Neden belirttikten sonra ‘Delete Account’ yazılı seçeneğe tıklayın.
  • Yeni adımda karşınıza çıkan şifre bölümünü tekrar doldurun.
  • Şifre girişiniz sonrası ‘Confirm’ seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Swarm Hesap Dondurma Nasıl Yapılır? Mümkün Mü?

swarm hesap dondurma

Bireylerin çoğu hesaplarını tamamen kapatıp bilgilerinin silinmesinden ziyade belirli süreliğine hesaplarını dondurma seçeneğini tercih etmektedir. Swarm uygulaması sırasında da hesap bilgilerini sonsuza dek silmek istemeyenler dondurma seçeneğine yönelerek araştırmalar yaptığı bilinir.

Swarm hesap dondurma işlemi uygulayıcı firma tarafından uygun görülmemektedir. Hesabını kullanmak istemeyen bireylerin karşısında iki seçenek bulunmaktadır. Uygulamayı kaldırarak kullanmamak ya da hesabınızı web sitesi üzerinden tamamen silmektir. Dilediğiniz şekilde adım atabilir kısa sürede hesabınızı da silebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*