Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? | Sonsuz Teknoloji Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? | Sonsuz Teknoloji

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

turk-telekom-avea-bedava

Eski adı Avea yeni ismi Türk Telekom olan dev GSM şirketi yaptığı bedava dakika kampanyaları ile müşterilerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir. Türk Telekom’un müşteri memnuniyeti açısından yapmış olduğu bedava internet, SMS, internet kampanyaları ile aboneler ay sonuna kadar ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Türk Telekom ay sonuna kadar yaptığı kampanyalar ile abonelerinin de takdirini kazanmaktadır. Türk Telekom’un hazırladığı tarifeler ile hediye konuşma dakikanızda hiçbir eksilme olmadan doya doya sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. Sevdiklerinizin hattı ne olursa olsun Türk Telekom bedava dakika ile limitsiz konuşmanın tadını çıkartın.

Türk Telekom’da ücretsiz bedava konuşabilmek için kampanya şartları neler ve nasıl yapılır?

Öncelikle mobil hattınızın mutlaka Türk Telekom olması gerekmektedir. Web sitelerinden ya da kısa mesaj ile kampanyaya katılabilirsiniz. Verilen dakikalar başka kişilere transfer edilemez ya da devir edilemez.

Türk Telekom’un cömert davrandığı kampanyalardan birisi olan “Milyon” kampanyasına katılıp sizlerde 50 ve 100 dakika fırsatından yararlanabilirsiniz. 50 ya da 100 dakika tamamen sürpriz bir durum. Hemen şimdi PAKET yazıp 9090’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya detayları bilgilendirme mesajında yer alacaktır.

Faturasız hat sahibi olanlar size özel bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için zaman kaybetmeden detaylara göz atalım. Mobil hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra “GECE” yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Onay mesajından sonra 21:00 ve 09:00 arası bedava konuşma kazanabileceksiniz. Detayları tarafınıza gelen mesajda bulabilirsiniz.

2017’de başlatılan kampanya Türk Telekom kullanıcılarına 2000 dakika bedava konuşma dakika kazandırıyordu. Şu an böyle bir kampanyanın güncel olmadığını belirtmek isteriz. Bedava dakikaya ihtiyacı olan aboneler için mobil hattına 9 TL yükleme yaparak “SABIT 2000DK” yazarak 6368’e kısa SMS göndererek hizmet alabilirsiniz.

Türk Telekom müşterilerini memnun etmek için yapmış olduğu kampanyalardan yararlanarak sizlerde bir adım önde olun. Türk Telekom bedava konuşma kampanyalarını sizlere için güncel olarak aktardık. Daha fazla kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanmak isteyenler sitemizi takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; https://www.teknocard.com/turk-telekom-avea-bedava-dakika-kazanma/

  1. Avatar

    Bence Türk Telekom Arada bi bedava dk vermesi lazım müşterilerine ha vermio deil ama yok denecek kadar da az güzel bir operatör Vodafone gibi turkcell gibi deil bazende musterilerinizi kaybetmemek için bunları yapmanizda fayda var

  2. Avatar
    Kağan
    10:51 29 Ocak 2020 10:51

    Böyle operetor olmaz olsun turkcell, vodafone bedava dkk internet dagitiryor turktelekomda bunlarin hic biri yok sadece bir silsupur var ondada 4 haftadir 250mb verip duruyor

Bir yorum bırakınız...

*

steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...