Vivo X50 Pro+ Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Vivo X50 Pro+ Özellikleri ve Fiyatı

vivo x50

Yakın zamanda tanıtılacak olan Vivo X50 Pro+ cihazı Weibo’da sürpriz şekilde ortaya çıktı. X50 modellerinin tanıtımının yakın zamanda yapılması bekleniyordu. Ancak X50 Pro+ modeline dair hiçbir bilgi bulunmuyordu. Yani bu cihazın tanıtılacağı bile bilinmiyordu.

Ancak Weibo’da çıkan bilgilere göre X50 modellerinin yanı sıra birde Pro+ adında farklı bir model daha bulunuyor. Bu model diğer modellere göre çok daha yüksek özellikler taşıyor. Bir amiral gemisi gücü taşıyan cihaz ayrıca fiyatlandırmasıyla da dikkat çekiyor. Eğer ortaya çıkan fiyat doğruysa görünüşe göre cihaz uygun fiyatlandırma ile satışa sunulacak.

Vivo X50 Pro+ Özellikleri

Vivo X50 Pro+ özellikleri kısmında özellikle yonga seti dikkat çekiyor. Ancak cihaz diğer özellikleriyle de oldukça üst bir segmente hitap edecek gibi gözüküyor. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde oluşuyor:

Yonga seti

Ortaya çıkan bilgilere göre cihazda diğer X50 modellerinin aksine Snapdragon 865 işlemcisi bulunuyor. Yani cihaz diğer modellerin aksine amiral gemisi gücünü içerisinde barındırıyor. Çünkü bu yonga seti daha önce kendisini birçok güçlü amiral gemisinde kanıtlamıştı. Ayrıca diğer modellerde beklentilere göre Snapdragon 765G yonga seti kullanılacak.

RAM ve depolama

Cihazın yonga setinden ziyade yüksek RAM ve depolama kapasitesi de dikkatlerden kaçmıyor. Oldukça güçlü olması beklenen cihaz görünüşe göre içerisinde 8 GB RAM ve 256 GB depolama bulunduruyor. Tabi cihazın farklı RAM ve depolama kapasitelerine sahip versiyonları da piyasaya sürülebilir.

Arka ve ön kamera

Vivo X50 Pro+ kamera özellikleri kısmında dörtlü güçlü dizilim dikkat çekiyor. Güçlü dizilim diyoruz çünkü cihazın kameraları oldukça yüksek özelliklere sahip. Arka kısımda 50 Megapiksel bir kamera görünüyor ve bu kameranın yanında 13 Megapiksel pörtle lens bir kamera bulunuyor.. Bu kameralara ek olarak 8 Megapiksel telefoto lens ve yine 8 Megapiksel ultra geniş açılı lens bulunuyor. Ön kamera da arka kısımdan geri kalmıyor ve 32 Megapiksel çözünürlük sunuyor.

Teknik Özellikler:

  • 8 GB RAM
  • 256 GB depolama kapasitesi
  • 6,56 inç boyutunda FHD+ çözünürlüğünde Super AMOLED ekran
  • Snapdragon 865 yonga seti
  •  50 Megapiksel + 13 Megapiksel + 8 Megapiksel + 8 Megapiksel arka kamera
  •  32 Megapiksel ön kamera
  • 4.135 mAh kapasitesinde 44W hızlı şarj destekli batarya

Vivo X50 Pro+ Fiyatı

Sızıntılar arasında bulunan Vivo X50 Pro+ fiyatı 560 dolar olarak gözüküyor. Cihazın 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesine sahip tek versiyonu var gibi dursa da ilerde başka seçeneklerde ortaya çıkabilir. Ayrıca cihazın yüksek özellikler sunmasına rağmen iyi bir fiyat sunduğunu da söyleyebiliriz.

Bir yorum bırakınız...

*