Wise Registry Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Wise Registry Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

wise registry cleaner

Kayıt defteri içerisinde oluşan hatalar nedeniyle kullanıcıların bilgisayarları ciddi anlamda yavaşlayabilmekte ve hatta çökebilmektedir. Bu tip durumlarla karşılaşmamak adına birçok kullanıcı sistem bakım programları aramaktadır. Sistem bakım programları arayan kullanıcıların karşısına ise Wise Registry Cleaner isimli yazılım çıkmaktadır. Peki, Wise Registry Cleaner nedir, özellikleri nelerdir, satın alabilmek için ne kadar ücret ödenmesi gerekmektedir? Birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından oldukça merak edilen ve sık sık sorulan bu soruların yanıtını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

İlgili: Windows Kayıt Defteri Nedir ve Nasıl Çalışır?

Wise Registry Cleaner Nedir?

Wise Cleaner isimli şirket tarafından çıkarılan yazılım sayesinde kullanıcılar kayıt defteri sorunlarını kolaylıkla çözebilmekte ve sistem hızını gözle görülür bir şekilde arttırabilmektedir.

Wise Registry Cleaner Özellikleri

Geçtiğimiz yıllar içerisinde piyasaya sürülen sistem bakım aracı Wise Registry Cleaner özellikleri ile dikkat çekiyor. Şu an için sadece Windows işletim sisteminde kullanılan yazılım sayesinde kayıt defteri problemleri çok kolay bir şekilde çözülebiliyor. Peki, sistem bakım aracı olarak da lanse edilen programın diğer özellikleri neler?

Çoklu Bakım Özelliği

Çoklu bakım özelliği sayesinde birden çok kullanıcı hesabına sahip olan bilgisayarların, kayıt defterleri otomatik bir şekilde taranmakta, temizlenmekte ve onarım işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bilgisayar Performansınızı Arttırın

Kayıt defterinde bulunan gereksiz dosyalar ve oluşan hatalar nedeniyle kullanıcıların sistemleri yavaşlayabilmekte ve hatta çökebilmektedir. Wise Registry Cleaner isimli yazılım sayesinde Windows işletim sistemi içerisinde yer alan kayıt defteri

titizlikle taranmakta ve oluşan hatalar kolaylıkla onarılmaktadır. Kayıt defterinde meydana gelen hataların ortadan kaldırılmasıyla birlikte sistem performansı da gözle görülür bir şekilde artmaktadır. Ayrıca bilgisayar hızlandırma özelliği sayesinde sistem en şekilde optimize edilmektedir.

Kayıt Defteri Yedekleme

Uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde kayıt defteriniz otomatik bir şekilde yedeklenebilmektedir. İsteyen kullanıcılar günlük, isteyen kullanıcılar haftalık, isteyen kullanıcılar ise aylık olacak şekilde otomatik yedekleme özelliğini aktif yapabilmektedir.

İlgili: Windows Kayıt Defteri Nasıl Yedeklenir?

Wise Registry Cleaner Fiyatı

Geçtiğimiz yıllar içerisinde piyasaya sürülen sistem bakım aracı Wise Registry Cleaner fiyatı ile dikkat çekiyor. 35 Dolar fiyat etiketine sahip yazılım, şu an için sadece Windows işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Söz konusu yazılımı satın almak veya denemek isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilir.

Wise Registry Cleaner isimli yazılımı satın almak veya denemek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*