Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu | Sonsuz Teknoloji

Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

xbox ücretsiz oyun

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek Temmuz ayı ücretsiz oyunlarını duyurdu. SoulCalibur 6, Cross Code, Fallout 76 Wastelanders ve Out Of The Park Baseball 21 isimli oyunlar, Temmuz ayı içerisinde Game Pass kütüphanesine eklenecek. Dilerseniz, Game Pass kütüphanesine eklenecek ücretsiz oyunları gelin yakından detaylı bir şekilde inceleyelim.

SoulCalibur

soulcalibur

619 Ekim 2018 tarihinde piyasa çıkan SoulCalibur 6 isimli oyun, dönemin en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Dövüş sahneleri ile dikkat çeken yapımın içerisinde 21 farklı karakter de bulunuyor. Dileyen oyun severler DLC paketi kullanarak karakter sayısını 100’ e çıkarabiliyor. Temmuz ayı içerisinde ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunulacak yapımın resmi satış fiyatı ise 352 TL.

Cross Code

crosscode

Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek ücretsiz oyunlardan biri olan Cross Code, 20 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkmıştır. 2D Rol yapma oyunu olarak da bilinen söz konusu yapım, nostaljik oyunların içerisinde yer alıyor.

Fallout 76 Wastelanders

falout

14 Nisan 2020 tarihinde piyasaya çıkan Fallout 76 Wastelanders, oldukça gelişmiş grafik ögeleri ile dikkat çekiyor. Son derece kusursuz bir hikaye’ye sahip olan yapım, Temmuz ayı içerisinde Game Pass kütüphanesine ücretsiz bir şekilde eklenecek. Oyunun resmi satış fiyatı ise 181 TL.

Out Of The Park Baseball 21

out of break

20 Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkan Out Of The Park Baseball 21 isimli yapım, Temmuz ayı içerisinde Game Pass kütüphanesine ücretsiz olarak eklenecek. Sadece bilgisayar kullanıcıları tarafından oynanabilecek yapımın resmi satış fiyatı ise 113 TL.

Xbox Game Pass Aboneliği Nedir? Abonelik Çeşitleri Nelerdir? Abonelik Ücreti Ne Kadardır?

xbox game pass

Microsoft şirketi tarafından özel olarak geliştirilen abonelik servislerinden biri olan Xbox Game Pass avantajları ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik sistemine üye olan oyun severler, 200’den fazla oyunu ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynayabilirken ayrıca birbirinden değerli ve bir o kadar da önemli özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

Oyun severler, Game Pass PC aboneliği sayesinde bilgisayar üzerinden kütüphaneye erişerek oyunlarını oynayabiliyor. Game Pass aboneliğinde ise Multiplayer özelliğini kullanmadan oyun severler konsolları üzerinden kütüphaneye erişebiliyor ve diledikleri oyunu oynayabiliyor. Game Pass Ultimate paketi sayesinde oyun severler hem oyunları online bir şekilde oynayabiliyor hem de kütüphaneye sınırsız bir şekilde erişerek diledikleri oyunları indirebiliyor. Xbox Game Pass fiyatları ise şu şekilde;

  • Game Pass PC 14,99 TL
  • Game Pass 29,99 TL
  • Game Pass Ultimate 44,99 TL

Bir yorum bırakınız...

*