Zoom Yeni Güncellemesini Yayınladı! İşte Tüm Detaylar | Sonsuz Teknoloji

Zoom Yeni Güncellemesini Yayınladı! İşte Tüm Detaylar

zoom güncelleme

Dünyanın en popüler video konferans uygulamalarından biri olan Zoom, tüm platformlar için eş zamanlı olarak yepyeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncellemeyle birlikte hem uygulamanın arayüzü değişti hem de uygulamaya bir takım önemli yenilikler eklendi. Son derece başarılı olan güncelleme, kullanıcılar tarafından da olumlu karşılandı. İşte, yeni Zoom güncellemesi ve gelen yenilikler…

Yeni Güncelleme ve Yeni Özellikler

zoom özellikleri

Yeni Zoom güncellemesi, sonunda eş zamanlı olarak tüm platformlara sunuldu. Yeni gelen güncellemeyle birlikte uygulamaya da oldukça önemli özellikler eklendi. Dilerseniz, güncellemenin ayrıntılarını gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

1.      Toplantı Bilgisi Yerine Profil

zoom profil

Windows, MacOS ve Linux kullanıcıları artık toplantı bilgisi yerine ekranlarında profillerini görebilecek. Son derece önemli olan bu güncellemeyle birlikte ortaya çıkan karmaşık durumlarda ortadan kalkacak.

2.      Galeri Desteği

zoom galeri desteği

Yeni güncellemeyle birlikte iPad kullanıcıları artık 4X4 görünümünde video dizilimini kullanabilecek. Tüm bunların yanı sıra sanal arka plan özelliği artık Android cihazların bazılarında da yer alacak.

3.      Mesaj Sabitleme ve Ekran Görüntüsü

zoom mesajlaşma

Kullanıcılar, kanal içerisinde bulunan mesajları artık son derece basit ve pratik bir şekilde ekranın üst tarafına sabitleyebilecek. Aynı zamanda kullanıcılar istemeleri durumunda sabitlenen mesajları değiştirebilecek ya da tamamen kaldırabilecek. Kullanıcılar, yeni gelen güncellemeyle birlikte artık tüm masaüstü görüntüsü yerine ekran görüntülerini son derece kolay bir şekilde arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Zoom Nedir?

zoom nedir

Zoom nedir sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmaktadır. Zoom, 21 Nisan 2011 tarihinde kurulan görüntülü telefon ve çevrimiçi sohbet imkânı sunan video konferans uygulamasıdır.

Kurulduğu ilk günden bu yana değerini arttıran uygulama, 2019 yılı içerisinde 622 milyon dolar hasılat elde etme başarısı göstermiştir. Özellikle Covid-19 Pandemisiyle birlikte kullanılmaya başlanan uygulamanın ana merkezi ise Çinde’dir.

Zoom Fiyatı

zoom fiyatı

Son dönemin dikkat çeken video konferans uygulamalarından biri olan Zoom fiyatı ile dikkat çekiyor. Üç farklı şekilde kullanıma sunulan paketlerin fiyatı ise şu şekilde;

  • Education Paketi Yıllık: 90 Dolar
  • Pro Paketi Yıllık: 150 Dolar
  • Business Paketi Yıllık: 200 Dolar

Yukarıda yer alan paketler, yıllık olarak fiyatlandırılmıştır. Çeşitli indirimlerden yararlanmak ve uygulamayı satın almak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*