ZTE, Blade 10 Serisiyle Blade A7 Prime‘ı Tanıttı | Sonsuz Teknoloji

ZTE, Blade 10 Serisiyle Blade A7 Prime‘ı Tanıttı

Blade 10 Prime

Kullanıcıların uzun zamandır beklediği ve ekonomik olarak tercih edilen telefonların başında gelen ZTE marka telefonların yeni modelleri tanıtıldı. Çinli firma yaptığı duyuruda Blade 10 Prime, Blade 10 ve Blade A7 gibi uzun zamandır beklenen telefonlar tanıtımı yapıldı ve satışı çıktı. Özellikleri birçok firmaya meydan okuyan ZTE belirlediği ücret ile dikkat çekiyor. Yakın zamanda ABD pazarında kendine yer edinmeye çalışan firma fiyat politikası ve performansı ile bunu başarabileceği konuşuluyor.

Telefonların Özellikleri Göz Dolduruyor

Çinli telefon firması ZTE çıkardığı telefonlar ile hem ekonomik anlamda büyük kolaylık sağlarken hem ürünleri ile dikkat çekiyor. Oldukça uygun fiyatlı modelleri ile dikkat çeken firma çıkardığı bu ürünler ile iyiden iyiye dikkat çekmeye başardı.

ZTE Blade 10 ve Blade 10 Prime özellikleri ile dikkat çekiyor. Sadece bant genişliğinin farklı olduğu cihazlarda 6,3 inç Full HD ekran dikkat çekiyor.

8 Çekirdek işlemciye sahip cihazlar 64 GB depolama alanı sunuyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği özellik ise kamera da fakat kullanıcılar biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. Zira 16 MP ve 5 MP arka kameraya sahip telefon 16 MP ön kameraya sahip. Rakiplerin aksine kamera konusunda bir tık geride kaldığı düşünürse de 3 RAM ile oldukça iyi performans sergilediği biliniyor.

Cihazın fiyatı ise sadece 179 dolar olması ile kullanıcılar arasında büyük yankı uyandırdığı bir gerçek.

ZTE bir başka modeli olan Blade A7 Prime özellikleri ve fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Tabi ki birçok telefon modelinin altında kalacağı bilinse de fiyat politikası bakımında sektör de önemli bir yer edinebilir.

Blade A7 Prime 6,09 inç HD bir ekran ile karşımıza gelirken 32 GB Hafızası ile oldukça dikkat çekiyor. Kamera konusunda oldukça geride kalan cihazın ön kamerası 5, arka kamerası ise 6 MP olduğu açıklandı.

Cihaz 99 dolar etiketi ile satışa çıktığını belirtmekte yarar var. Giriş kullanıcılarına hitap eden telefonun ne kadar satacağı oldukça merak konusu. Fakat fiyat politikası ile pazarda bir yer edinebileceği biliniyor.

Bir yorum bırakınız...

*