AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir? ∞ Sonsuz Teknoloji

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

aimlamp

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir programdır. Bu program ücretsiz olup Steam platformuna sahip herkesin kullanabileceği bir yazılımdır.

Steam üzerinde mağaza kısmında programı bulduktan sonra kütüphaneye indirip kurabilirsiniz. Program içerisinde tekrardan kayıt olarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

AimLab Ne Amaçla Kullanılır?

AimLab, genellikle rekabetçi FPS oyunları oynayan oyuncular tarafından kullanılır. AimLab alıştırmaları yapmaktaki en temel amaç nişan alma yeteneğini geliştirmektir. Nişan alma yeteneği geliştirme konusunda oyun içi yardımcılar haricinde kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisidir. Bu programın kullanımı çok çeşitli olup, rekabetçi FPS oyunlarında nişan alma yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız sizin için birebir diyebiliriz.

AimLab Nasıl Kullanılır?

AimLab, gerçekten çok çeşitli olup içerisinde birçok antrenman programı barındırmaktadır. Bunlardan çoğu nişan alma yeteneğini geliştirir ama oyun içerisinde yapılanlar sadece bununla sınırlı kalmaz. Yaptığınız atışları, atışlardan sonraki hareketlerinizi, bir ya da daha fazla düşmanı vurmanızı hatta eğilen, kalkan yani hareket halinde olan düşmanları vurmanızı bile geliştirecek antrenman programları içerisinde mevcuttur.

AimLab Aim nişan alma

AimLab Popüler Antrenman Programları

1-Gridshot

Gridshot programı ekranınıza çıkan topları vurarak puan kazanmanızı sağlayan bir antrenman programıdır. Bu program öncelikle ne kadar hızlı hedef aldığınızı ve ne kadar isabetli olduğunuzu test eder. Toplamda önünüzde 3 adet top bulunur ve bu toplar siz her birini vurduktan sonra anında yenilenir. Yenilenen topları hızlı vurmanızla ve isabetli olmanızla birlikte puan kazanırsınız. Kas hafızası gelişimine doğrudan etkisi olan bu antrenman AimLab programı içerisindeki en popüler antrenmanlardan birisidir.

2-Spidershot

Spidershot antrenmanı Gridshot ile benzerlik gösteren bir başka programımız. Bu antrenman sayesinde Gridshot antrenmanında olduğu gibi yine isabet oranımızı arttırıyoruz. Fakat diğer antrenmandan farklı olan yönü ise bu sefer sadece bir adet top var. Bu programı özel kılan olay ise topun gitgide küçülmesi. Yani normal şartlarda ileride kalan hedeflere daha iyi nişan almak ve kas hafızasını geliştirmeniz için bu top gitgide küçülüyor. Dört aşamalı bir küçülme gösteren bu top daha sonra tekrardan ekranın rastgele yerlerinde çıkmaya devam ederek antrenmanı sürdürmenizi sağlıyor.

3-Spheretrack

Spheretrack diğer programların aksine sadece isabet olarak size yardımcı oluyor. Bu program ekranda sürekli duran bir topu takip etmenizi ve imleci sürekli onun üzerinde tutmanızı sağlıyor. Bu olaydaki asıl sebep ise isabet olarak hareket eden bir rakibin üzerinde baskı sağlamanız. Temel olarak isabet alma yeteneklerinden birisi de rakip üzerinde süreklilik arz eden bir nişan alma yetisine sahip olmaktır. Bunun sonuncunda daha iyi nişan alıp hareket eden düşmanlara karşı da şansınızı arttırabilirsiniz.

4-Switchtrack

Spheretrack ile aynı mantığa sahip olan bu antrenmanda ise bu sefer çok fazla top var. Her topun üzerinde belli bir saniye imleci tutup daha sonrasında diğer toplara geçiyorsunuz. Böylelikle birden fazla düşman üzerinde ne kadar iyi bir nişan alma yeteneğine sahipsiniz bunu kolaylıkla test edebiliyorsunuz.

5-Motionshot

Motionshot antrenmanı ise diğerlerinden tamamen farklı bir program. Bu antrenman içerisinde birinci hedefinizi hareket etmezken vuruyorsunuz. Daha sonra anında gelen hedef ise bu sefer hareket ederek ekranınıza geliyor. Bunun sayesinde arkaladığınız düşmanları vururken daha rahat ve daha sabit kararlar verebiliyorsunuz.

AimLab şu anda birçok profesyonel oyuncu tarafından öneriliyor ve dünya üzerindeki en çok kullanılan nişan alma programlarından birisi. Kapsamlı yönüyle birlikte rekabetçi oyunlarda görülen etkisi gerçekten çok büyük.

Bir yorum bırakınız...

*