Battlefield 5 Aralık Ayı Güncellemesi Yayınlandı | Sonsuz Teknoloji

Battlefield 5 Aralık Ayı Güncellemesi Yayınlandı

  battlefield v

Uzun zamandır beklenen Battlefield 5 güncellemesi sonunda yayınlandı. Çıktığı günden bu yana sürekli güncelleme alan bu oyunda yeni gelen güncelleme ile birlikte yeni haritalar ve silahlar eklendi.

EA Tarafından yapılan açıklamada yeni oyunlarının yeni nesille geleceği açıklanmasının ardından Battlefield 5’e yatırımlar arttı. Güncelleme ile birlikte artık oyuncular kendi sunucularını açabilecekler. Şimdi gelin birlikte güncellemenin detaylarına bakalım.

Battlefield 5 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

Battlefield 5, Aralık ayında yayınlanan güncelleme ile birlikte başta yeni haritalar ve silahlar olmak üzere birçok yeniliğe kavuştu. Özellikle EA tarafından yapılan açıklamalardan sonra bu oyuna gelen güncelleme sayısı artmışa benziyor. Zira yeni nesil konsol çıkana kadar bir Battlefield oyunu görmemiz son derece zor. O döneme kadar Battlefield 5 güncel tutmaya çalışan firma yaptığı güncellemeler ile oyuncuların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Güncelleme bilgisayar sürümünde 12 GB, konsol sürümünde ise 7 GB gibi bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna Bar 1918A2, Type 97 MG, NambuType 2A, M3 Grease Gun silahları oyuna eklendi. Böylelikle oyundaki silah çeşitliği artmış oldu. Bunun yanı sıra Wake Island haritası da oyuna eklenmiş oldu.

Bu güncelleme ile birlikte oyuna sadece harita ve silah değil aynı zamanda birçok yenilikte eklendi. O yeniliklerin en başında artık kendi sunucularımızı alabileceğiz. Yakın zamanda gelecek yeni bir güncelleme ile birlikte istemediğiniz oyuncuları engelleyebilecek, VIP oyuncular oluşturabileceğiz.

Güncelleme sadece yenilikleri değil aynı zamanda oyunda meydana gelen biraz can sıkan hataları da ortadan kaldırmışa benziyor. Bilgisayar platformunda bazı ekran kartlarında oluşan asker ışıklandırma sorunu artık ortadan kalktı. Xbox platformunda meydana gelen ve Home tuşuna basınca donma sorunu bu güncelleme ile ortadan kalktı.

Dolu dolu bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkan Battlefield 5 oyununa sahip olmak zor değil oyun EA Access aboneliği sayesinde satın almadan tam sürüm olarak oynayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*