Fiyatıyla Dikkat Çeken Yeni Akıllı Saat ZTE Watch Live Tanıtıldı! ∞ Sonsuz Teknoloji Fiyatıyla Dikkat Çeken Yeni Akıllı Saat ZTE Watch Live Tanıtıldı! ∞ Sonsuz Teknoloji

Fiyatıyla Dikkat Çeken Yeni Akıllı Saat ZTE Watch Live Tanıtıldı!

ZTE Watch Live

Çin merkezli teknoloji şirketi ZTE, yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Önceki günlerde düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında ZTE Watch Live ismi verilen akıllı saatini duyuran şirket dikkatleri bir anda üzerine çekti. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan yeni ürün, donanımsal özellikleriyle de kullanıcıları epey mutlu ediyor. Dilerseniz, geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yeni cihazı gelin daha yakından detaylı olacak şekilde birlikte inceleyelim.

ZTE Watch Live Özellikleri

ZTE Watch Live özellikleri

Tanıtım organizasyonu geçtiğimiz günlerde yapılan yeni akıllı saat ZTE Watch Live özellikleri ile göz kamaştırıyor. Fiyat performans ilişkisi bakımından son derece dikkat çeken ürün, IP68 sertifikası ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. İşte, fiyatıyla kullanıcıları mest eden yeni ürünün tüm özellikleri…

Ekran Özellikleri

ZTE Watch Live ekran özellikleri

1,3 İnç büyüklüğünde standart bir ekrana sahip olan yeni cihaz, kare yapısı ile birlikte piyasadaki yerini alacak. Tasarımsal olarak oldukça iddalı bir konumda olan ve TFT panele sahip olan yeni ürünün çözünürlüğü ise 240X240 piksel olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

ZTE Watch Live doanım özellikleri

Donanımsal özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı saat, kullanıcıların karşısına oldukça yüksek bir batarya kapasitesi ile birlikte gelmeye hazırlanıyor. Cihaz içerisinde yer alan yüksek kapasiteli batarya sayesinde kullanıcılar, yeni ürünü kesintisiz bir şekilde 21 güne kadar kullanabiliyor.

IP68 Sertifikasına sahip olan yeni ürün, aynı zamanda suyun altında da kullanılabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra kalp atış hızını takip eden cihaz, ayrıca kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor.

Sağlık özelliklerinin yanı sıra uyku takibi de yapan yeni ürün, kullanıcıların karşısına Bluetooth 4.2 özelliği ile çıkacak. Hem donanımsal hem tasarımsal hem de uygun fiyatlı yapısıyla göz dolduran bu ürün, kuşkusuz 2020 yılının en iddaalı cihazları arasında yer alıyor.

Bağlantı özelliklerine ek olarak yeni akıllı saat kullanıcılara oldukça geniş bir kullanım yelpazesi de sunuyor. Kullanıcılar, söz konusu saati kullanarak mesajları okuyabiliyor, müzik çalabiliyor veya 12 farklı spor modunu kullanarak aktivitelerini tamamlayabiliyor.

ZTE Watch Live Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

ZTE Watch Live fiyatı

Çin de düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan ve donanımsal olarak oldukça iddaalı bir cihaz olan ZTE Watch Live fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 35 Dolar fiyat etiketine sahip olan bu ürün, ilerleyen günler içerisinde kullanıcılar ile buluşacak. Çıkış tarihi açıklanmayan cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bir yorum bırakınız...

*

İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...
Apple TV

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımızda detaylı şekilde Apple TV nedir? ne işe yarar? Açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz ...
lol hata

League Of Legends (LOL) Client Açılmıyor Sorunu Çözme Yöntemleri

League Of Legends (LOL), Riot Games tarafından geliştirilmiş çok oyunculu strateji türü ...
windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...
mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...