MacBook Air 2020 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

MacBook Air 2020 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

macbook air

Son dönemin en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, önceki günlerde düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında yeni dizüstü bilgisayarını resmi olarak tanıttı. Yeni MacBook Air ismi verilen cihaz hem üstün performansı hem de oldukça modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Gücünü M1 işlemcisinden alan dizüstü bilgisayar, 13 inç ve 16 inçlik farklı modelleri ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte, tanıtımı yapılan ve donanımsal olarak oldukça iddalı bir konumda olan yeni dizüstü bilgisayarın tüm özellikleri…

MacBook Air Özellikleri

macbook air özellikleri

Apple şirketi tarafından önceki gün düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan yeni dizüstü bilgisayar MacBook Air özellikleri ile göz kamaştırıyor. Tasarımsal olarak oldukça iddaalı bir konumda olan yeni dizüstü bilgisayar, kullanıcıların karşısına önceki modellerine göre 3 kat daha hızlı bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor. İşte, tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri;

Ekran Özellikleri

macbook air ekran özellikleri

13.3 İnç büyüklüğünde retina ekrana sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, tasarımıyla göz kamaştırıyor. Geniş çerçeve yapısıyla birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan yeni dizüstü bilgisayarın çözünürlüğü ise 2560X1600 piksel olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

macbook air donanım özellikleri

Son derece ince ve hafif bir yapıya sahip olan yeni MacBook Air, gücünü Apple M1 işlemcisinden alıyor. Yeni nesil bilgisayarlara göre 3 kat daha hızlı olan yeni cihaz, donanımsal performansıyla kullanıcıları büyülüyor.

18 Saate kadar pil ömrü sunan cihaz, aynı zamanda bugüne kadar ki en büyük uygulama koleksiyonuna da sahip. Özel geliştirilen sistem sayesinde kullanıcılar iPhone ve iPad uygulamalarını da sistem üzerinde kullanabiliyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra 16 GB bellek kapasitesine sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, kullanıcıların karşısına 2 TB’lık SSD depolama birimiyle çıkmaya hazırlanıyor. Üçlü mikrofon dizilimi ile birlikte piyasaya çıkacak olan yeni cihaz, sadece sizin sesinize odaklanabiliyor.

Yeni MacBook Air Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

macbook air özellikleri fiyatı

Apple şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve son dönemin en dikkat çeken cihazlarından biri olan yeni MacBook Air fiyatı ile göz kamaştırıyor. 10.999 TL Başlangıç etiketine sahip olan yeni cihaz, 17 Kasım tarihinde ülkemizde satışa sunulacak. Hem donanımsal hem tasarımsal olarak oldukça iddalı bir konumda olan yeni dizüstü bilgisayarın ne kadar satacağı ise son derece merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*