MacBooster Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

MacBooster Nedir? Özellikleri Nelerdir?

macbooster

Mac işletim sistemi, diğer işletim sistemlerine göre akıcı ve güvenli olsa da zamanla yavaşlamalar meydana gelebilmektedir. Zaman içerisinde yüklenen programlar her ne kadar sistemden silinse de arkada gereksiz dosyalar bilgisayarda kalabilmektedir. Bırakılan bu dosyalar zamanla sistemin şişmesine ve yavaşlamasına neden olmaktadır. MacBooster yazılımı ise bu dosyaları temizlemekte ve sistemin hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Peki söz konusu yazılımın başka hangi özellikleri vardır? Mac kullanıcılarının oldukça merak ettiği bu soruyu gelin birlikte yanıtlayalım.

MacBooster Nedir?

macbooster nedir

MacBooster nedir sorusu, birçok Mac kullanıcısı tarafından sorulmaktadır. Söz konusu yazılım, sistem içerisinde bulunan gereksiz dosyaları tespit ederek temizlemekte, sabit diskteki hataları bulup çözümlemekte ve sistemin hızlanması için gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

MacBooster Özellikleri

macboster özellikleri

Birçok Mac kullanıcısının tercih ettiği uygulamalardan olan MacBooster özellikleri ile birçok kesimin dikkatini çekmektedir. Söz konusu yazılım, sistemin hızlanması ve sistemsel hataların giderilmesi için kullanıcılara birçok özellik sunmaktadır. Kullanıcılara sunulan özelliklere gelin yakından bakarım.

Otomatik Tarama Özelliği

macbooster özellikleri 2

Kullanıcılara sunulan otomatik tarama özelliği sayesinde, eski yazılımlardan kalan dosyalar tespit edilmekte ve silinmektedir. Ayrıca işletim sistemi içerisine sızan kötücül yazılımlar, söz konusu program tarafından temizlenmektedir.

Virüs Tarama Özelliği

macbooster virüs tarama

MacBooster yazılımı, kullanıcılara oldukça farklı özellikler sunmaktadır. Bilgisayara yüklenen dosyaları temiz bir şekilde kaldıran yazılım, aynı zamanda sistem içerisinde derin bir virüs taraması yapmaktadır. Gereksiz dosyaları temizleyen ve kötücül yazılımları kaldıran uygulama sayesinde, sistem gözle görülür şekilde hızlanmaktadır.

Turbo Hızlandırma Özelliği

macbooster turba hızlandırma

Program içerisinde yer alan turbo hızlandırma özelliğiyle birlikte sabit disk hataları tespit edilmekte ve hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Disk verimliliğini arttırmak için bellek kapasitesini düzenleyen uygulama ile bilgisayarınız gözle görülür şekilde hızlanabilmektedir.

MacBooster Fiyatı

macbooster fiyat

Mac işletim sistemi kullanıcılarının en çok tercih ettiği yardımcı yazılımlardan biri olan MacBooster fiyatı ile dikkat çekmektedir. Söz konusu uygulamanın standart sürümünü almak isteyen kullanıcılar aylık 3,33 dolar ödeme yapması gerekmektedir. Senelik olarak uygulamayı satın almak isteyen kullanıcılar ise 59,95 dolar ödeme yapması yeterli olacaktır.

Premium paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 4,99 dolar ödeme yaparken senelik olarak uygulamayı satın almak isteyen kullanıcılar ise 129,95 dolar ödeme yapması gerekmektedir. 3 Kullanıcıya imkân veren Lite sürümü satın almak isteyen kullanıcılar ise senelik 179,95 dolar ödeme yapması yeterli olacaktır.

Bir yorum bırakınız...

*