Papara Kart Nedir? Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır? Nasıl Para Yüklenir? | Sonsuz Teknoloji

Papara Kart Nedir? Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır? Nasıl Para Yüklenir?

Papara kart

Günümüzde teknolojinin hayatımıza hızlı bir şekilde girmesi ile birlikte internet üzerinden yapılan alışverişler oldukça arttı. Hal böyle olunca kredi kartlarına da ilgi arttı. Fakat bazı kesimler kredi kartı almadan internetten alışveriş yapmak istediği biliniyor. Hal böyle olunca kapıda ödeme seçeneği yapan sitelere akın ediliyor. Fakat kendini kanıtlamış ve bilinmiş sitelerin dışında gelişen bu akım bazen büyük hüsranla sonuçlanabiliyor. Bazen ürünler gelmiyor bazen ise hoş olmayan ürünler geliyor. Papara kart işte tam burada devreye geliyor. Kredi kartı görevi gören bu kart sayesinde internetten alışveriş yapmak mümkün olabiliyor.

Papara Kart Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır?

Papara kart internetten kredi kartı varmış gibi alışveriş yapmaya yarayan kart olduğu biliniyor. Öncelikle iki farklı kart tipi olduğu bilinmelidir. Birinde isminiz ve soy isminiz yazılı olan kart. Bu kartta 250 bin TL kadar harcama, Dünyanın neresinde olursanız olun para çekme, tüm Dünya üzerinde alışveriş ve aynı zamanda tüm ATM şubelerin ‘den para yükleme özelliği vardır. Çipli kart olarak tabi edilen bu karttan ücret alınmaz ve 4 ile 7 iş günü arasında adresinize gelir. Papara hesabınızı açarak kart sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

Papara Kart Nasıl ve Nereden Alınır?

Diğer bir kart çeşidi ise isim yazmayan ve birçok yerde satılan karttır. Bu kartları 5 TL ödeyerek DR, N11, TveK, gittigidiyor, idefix, hepsiburada, teknosa başta olmak üzere birçok yerden satın alabilirsiniz. Bu kartın özellikleri ise tüm ATM şubelerin ‘den para yükleme, tüm Dünyada alışveriş ve 50 bin TL harcama yapabilme özellikleri vardır.

Papara kart ile birlikte internet sitelerinden alışveriş yapabilir veya mağazalardan fiziksel kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. İster iseniz sinemalarda ister iseniz marketlerde kullanabilirsiniz. Kredi kartının geçtiği her noktada kullanmanız mümkün olabilmektedir.

Papara Kart Para Yükleme

Papara karta para yüklemek için hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Hesabınıza girdikten sonra para yükle seçeneğine tıklayınız ardından size en yakın olan ATM şubesini seçiniz daha sonra size verilen IBAN numarasına parayı yatırınız. Kısa süre içerisinde para hesabınıza geçecektir. Onaysız hesaplar için aylık 750 TL, onaylı hesaplar için aylık 2000 TL kadar ATM şubelerin ‘den para yatırabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*