Paycell Kart Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Paycell Kart Nedir? Özellikleri Nelerdir?

paycell

Günümüzde internet üzerinden alışverişler genellikle kredi kartı aracılığı ile yapılmaktadır. Her ne kadar bazı alışveriş siteleri, kapıda ödeme seçeneği sunsa da herkesin tercih ettiği bilindik alışveriş siteleri kapıda ödeme seçeneği sunmamaktadır. Güvenli alışveriş için en çok tercih edilen sitelerden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar ise farklı yollara yönelmektedir. Kimi kullanıcı havale ile ödemesini gerçekleştirirken kimi kullanıcı da ön ödemeli kartlara yönelmektedir. Ön ödemeleri kartlara yönelen kullanıcıların karşısına ise Paycell kart çıkmaktadır. Peki Paycell nedir, nereden alınır, özellikleri nelerdir? Merak edilen tüm bu soruların yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Paycell Kart Nedir?

Paycell kart nedir sorusu, son dönemde birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Paycell gerek internet üzerinden gerek ise fiziksel alışverişlerde kullanabileceğiniz ön ödemeli kart olarak bilinmektedir. Kartın içerisine yüklediğiniz para miktarı kadar alışveriş yapılabilmektedir. Kartın tek olumsuz yanı ise taksitlendirme seçeneğinin olmamasıdır.

Paycell Kart Nerede Satılmaktadır?

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan ön ödemeli kart PTT, N11, Şok marketler, hepsiburada.com, DR, Turkcell mağazalarında satılmaktadır. Fiziksel mağazalardan ve internet üzerinden satın alınan kartın fiyatı ise 9,90 TL olarak açıklanmıştır.

Paycell Kart Özellikleri

Kredi kartı olmadan alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan Paycell kart özellikleri ile dikkat çekiyor. İçerisine para yükleyerek alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli kart sayesinde, birçok işlemi dijital olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki kullanıcılara sunulan ön ödemeli kartın özellikleri neler?

Fatura Ödemeleri

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan ön ödemeli kart sayesinde başta elektrik, su, doğalgaz olmak üzere birçok fatura ödemesini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Para Gönderme ve Çekme

Paycell kart ile istediğiniz kişiye istediğiniz zaman para gönderebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda bulunan paraları ise ATM üzerinden kolay bir şekilde çekebilirsiniz.

Turkcell Hattınıza TL Yükleyin

Alacağınız ön ödemeli kart sayesinde Turkcell hattınıza TL yükleyebilir, yüklediğiniz TL sayesinde hattınıza paket tanımlayabilirsiniz.

Paycell Kart Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

Paycell kart mobil uygulaması sayesinde birçok işlemi kolaylıkla akıllı telefon ve tabletlerinizden yapabilirsiniz. Söz konusu uygulamayı Google Play mağazası veya App Store içerisinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil uygulamaya cep telefonu numarası ile kayıt olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*