Ücretsiz Yabancı Müzik İndirme Siteleri | Sonsuz Teknoloji

Ücretsiz Yabancı Müzik İndirme Siteleri

yabanci müzik

Ücretsiz Yasal Yabancı Müzik İndirin

Ücretsiz yasal yabancı müzik indirmeleri bulabileceğiniz birkaç İnternet sitesi. Bu web sitelerinde bulunan müzik kamu malı anlamındadır, sahipler insanlara onları indirip dinlemelerine izin vermiştir. Buna ek olarak, MP3 formatındadır. İnternet’te müzik dinlemek özellikle kota sorunlarına sebep olabilir. Peki İnternet’ten müzik ve radyo dinlemek ne kadar kota harcar? 

1. NoiseTrade

NoiseTrade, İnternet’ten müzik ücretsiz indirebileceğiniz en iyi yerlerden biridir. Web sitesinde binlerce albüm var ve çeşitli müzisyenlerden müzikler var. Müziği indirmeniz için e-postanızı girmeniz gerekiyor. Albümler bir zip dosyası halinde gelir. Zip dosyası o sanatçının tüm müziklerini içeriyor ve şarkılar MP3 formatındadır.

2. Free Music Archive

Ücretsiz müzik arşivi, tüm türden ücretsiz müzik bulabileceğiniz ve indirdiğiniz müzik kütüphanesi. Müzik, Creative Commons lisanslıdır. Bu lisan ile sanatçıların kendileri, kendi müziklerini ücretsiz verirler. Her sanatçı sayfasında bir biyografi ve sanatçıların ana sayfasına bağlantılar vardır. Bu, kullanıcıların istedikleri sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur.

3. Jamendo

Jamendo, Creative Commons lisansı altında müzik paylaşan başka bir platformdur. Web sitesi, kullanımı kolaylaştıran bir şekilde organize edilmiştir. En popüler şarkıları, en çok indirilenleri ve en yeni bültenleri görebilirsiniz. Çoğu kişi şimdi telefonlarını çevrimiçi kullandığından Jamendo, Android, iOS ve Windows için uygulamalar geliştirdi.

4. SoundCloud

SoundCloud, kullanıcıların orijinal olarak sahipler tarafından oluşturulan müzik, yükleme, paylaşma ve indirme olanağı tanıyan bir ses dağıtım platformudur. Bununla birlikte, Soundcloud’daki tüm müzikler serbestçe indirilemez. Bazıları indirmek için bir Facebook sayfası paylaşmanız ya da beğenmenizi gerektiriyor. Web sitesinde, istediğiniz sanatçı veya müziği arayabileceğiniz bir arama seçeneği bulunur. Ayrıca, yeni ve popüler şarkılar eğilim olarak listelenir ve onları kolayca görebileceğiniz ön sayfaya yerleştirilir.

5. Amazon

Amazon’da binlerce şarkı ücretsiz olarak indirilebiliyor. Şarkıları özelliklerine göre, çıkış tarihi, türe ve daha fazlasına göre sıralayabilirsiniz. İstediğiniz şarkıyı indirmek için gerekli olan tek şey, ücretsiz düğmeyi tıklamaktır. Ardından, siparişinizi vererek bir indirme bağlantısına yönlendirileceksiniz. Ayrıca, müzik indirmek istemiyorsanız çevrimiçi olarak müzik akışını gerçekleştirebilirsiniz.

6. SoundClick

Özel radyo istasyonları oluşturan ve ücretsiz müzik indirebileceğiniz bir başka harika ücretsiz çevrimiçi müzik portalı SoundClick’tir. Bununla birlikte, bazı müzikler yalnızca sanatçı tarafından belirli bir ücret ödedikten sonra indirilebilir. SoundClick tüm türlerden müzik içerir. Ayrıca en sevdiğiniz sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz müzik listeleri ve forumları vardır.

7. PureVolume

Bağımsız olarak işletilen ilk web sitesinden biri olan PureVolume’dan bedava müzik indirmeleri içindir. PureVolume,  müziği indirmek için bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Buna ek olarak, müzik en iyi şarkılar, en iyi yüklemeler, özellikli şarkılar ve en popüler gibi farklı kategoriler mevcuttur.

8. Last.FM

Last.FM dünyanın dünyanın en büyük çevrimiçi müzik arşivinden biridir. Kullanımı kolay web sitesinde, Creative Common lisansı altında akışı yapılabilen ve indirilebilen her türdeki müzik var. Buna ek olarak, en sevdiğiniz şarkıyı taramak ve indirmek için sağlanan arama seçeneğini kullanabilirsiniz.

9. Mp3Juices

Mp3Juices, çevrimiçi olarak ücretsiz şarkıları çalabileceğiniz ve indirebileceğiniz, popüler ve ücretsiz bir mp3 arama motorudur. Web sitesi şarkıları barındırmaz ancak onları youtube’dan ve bunları içeren diğer kaynaklardan alır.

10. BeSonic

BeSonic çevrimiçi platformundan ücretsiz müzik indirebilirsiniz. Bununla birlikte, BeSonic, akışı yapmadan ve orada herhangi bir müziği indirmeden önce kayıt yaptırmanızı ister. Yukarıda bahsedilen diğer sitelerin çoğunda olduğu gibi, BeSonic de istediğiniz şarkıyı aramanızı sağlayan bir arama seçeneğine sahiptir. Web sitesi, aradığınız türde en popüler olana hızlı bir şekilde erişebileceğiniz temiz ve kullanımı kolay bir şablona sahiptir. Bunlar, Ücretsiz Müzik İndirme İşlemlerini çevrimiçi olarak alabileceğiniz en iyi 10 web sitesidir.

  1. TelefonZilSesleri.net
    09:53 27 Şubat 2020 09:53

    Thank you so much, great post.

Bir yorum bırakınız...

*