Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Oppo A12e Tanıtıldı İşte Özellikleri | Sonsuz Teknoloji

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Oppo A12e Tanıtıldı İşte Özellikleri

oppo 12

Günümüzün en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Oppo firması, düzenlediği çevrimiçi etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. Oppo A12e ismi verilen yeni akıllı telefon, çift kamera teknolojisiyle dikkat çekiyor. Özellikleri baz alındığında giriş seviyesine hitap edecek cihaz, 4230mAh batarya kapasitesiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Oldukça şık tasarımıyla göz dolduran ve giriş seviyesine hitap edecek yeni akıllı telefonun özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Oppo A12e Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan yeni akıllı telefon Oppo A12e özellikleri ile birçok kullanıcının dikkatini çekti. Çift kamera teknolojisinin yanı sıra batarya kapasitesiyle göz dolduran cihazın diğer teknik bilgilerini gelin yakından inceleyelim.

Oppo A12e Ekran Özellikleri

Günümüzün en popüler teknoloji firmalarından biri olan Oppo firması geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman da yeni akıllı telefonunu tanıtmıştı. 6.2 İnç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı açıklanan cihaz, kullanıcıların karşısına HD Plus çözünürlüğünde gelecek.

Oppo A12e Kamera Özellikleri

Özellikleri baz alındığında giriş seviyesine hitap edecek yeni akıllı telefon olan Oppo A12e kamera özellikleri ile birçok kullanıcının dikkatini çekti. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, söz konusu cihazın ana kamerası 13 MP olarak duyuruldu. Ayrıca ana kameraya 2 MP çözünürlüğüne sahip özel olarak hazırlanmış derinlik sensörü de eşlik ediyor. Öz çekim kamerası olarak da lanse edilen ön kameranın çözünürlüğü ise selfie tutkunlarını oldukça mutlu edecek. Düzenlenen lansman da yapılan açıklamaya göre cihazın öz çekim kamerası 8 MP olarak duyuruldu.

Oppo A12e Akıllı Telefonun Diğer Özellikleri

Gücünü Snapdragon 450 isimli işlemciden alan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 3 GB RAM kapasitesiyle çıkmaya hazırlanıyor. 64 GB depolama alanına sahip olacağı duyurulan yeni akıllı telefonun microSD kart desteği ise bulunmuyor. Firma tarafından yapılan bir diğer açıklamaysa cihazın batarya kapasitesiyle ilgili. 4230mAh Batarya kapasitesiyle piyasaya çıkacak yeni akıllı telefonda hızlı şarj desteği bulunup bulunmadığı ise henüz açıklanmadı.

Oppo A12e’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Düzenlenen lansman kapsamında tanıtılan Oppo A12e fiyatı ile göz dolduruyor. 7 Mayıs tarihi itibariyle Asya pazarında satışa çıkacak yeni akıllı telefon 145 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Giriş seviyesine hitap edecek olan akıllı telefonun Avrupa pazarına ne zaman geleceği ise henüz açıklanmadı. Batarya kapasitesinin yanı sıra, yüz tanıma teknolojisine sahip olan cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*