Windows İçin En İyi 7 Ses Düzenleme Programı 2019 | Sonsuz Teknoloji

Windows İçin En İyi 7 Ses Düzenleme Programı 2019

ses programları

Ses dosyalarıyla haftada bir ya da yılda sadece birkaç kez çalışsanız da harika bir ücretsiz ses düzenleme programı size zaman kazandırır.

Tecrübesiz iseniz bazı ses düzenleme programlarının karmaşıklığı ve fiyatları sizi korkutabilir. Piyasada pek çok profesyonel uygulama mevcut ve yapamadıkları şey yok gibi. Zaman zaman basit düzenlemeleri zaman zaman da görece kompleks işleri gerçekleştirme ihtiyacınız olur. Ama endişelenmeyin. Dakikalar içinde ustalaşabileceğiniz, kullanıcı dostu bir arabirimde profesyonel düzeyde ses düzenleme işleri yapabileceğiniz ücretsiz uygulamalar elbette var.

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programı Audacity

Çalışmak istediğiniz tüm masaüstü platformları için sürümleri mevcut olan Audacity, ilk tercihimiz olan ücretsiz ses düzenleyicisidir. Haklı gerekçelerle çok büyük bir kullanıcı kitlesi var. Bazı ücretli ürünleri kıskandıracak güçte bir araçtır. Kullanıcı arabirimi başlangıçta korkutucu gözükse de yeni başlayanlar için bile şaşırtıcı bir şekilde kolaydır.

Audacity, önceden kaydedilmiş dosyalar düzenlemenizi, mikrofonunuzdan ses kaydetmenizi ve hatta müzik ve podcast yayınlamanızı sağlar. Hem dahili hem de harici kaynaklar için etkileyici yerleşik efektlere sahiptir.

Saf güç ve eşsiz özelliklere sahip Audacity, hemen indirebileceğiniz en iyi ücretsiz ses editörüdür.

Ocenaudio

Audacity gibi, Ocenaudio birden fazla platformda da kullanılabilir. Özelliklerle dolu olmasa da günlük ses düzenleme için mükemmel bir araçtır. Gerçek zamanlı efekt ön izlemesi, değişiklikleri uygulamanıza gerek kalmadan işinizi yapmanıza yardımcı olur.

Ocenaudio’yu yerel veya çevrimiçi kaynakları açmak için kullanabilirsiniz. Kullanıcıyı yormayan bir arabirime sahip olan uygulama kısayol tuşları sayesinde hızlı bir şekilde çalışmanıza olanak sağlıyor. Eklentiler sayesinde efekt yelpazesini genişletebileceğiniz uygulamayı elde etmek için Ocenaudio indir linkine tıklamanız yeterlidir.

Free Audio Editor

Kolay anlaşılabilir arabirime sahip olan Free Audio Editor, DVDVideoSoft uzmanları tarafından oluşturulan bir uygulama. Audacity’den farklı olarak, kayıtlar oluşturmanıza ve yönetmenize ya da arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaz. Ancak ses dosyalarının kırpılmasını ve dönüştürülmesini mümkün olan en kolay hale getirir.

Uygulamanın arabirimi, kafa karıştırıcı menü ve açılır listeler içermez, basit ve simge odaklıdır. Başlıca kullanım amacı basit kesme işlemidir. Müzik dosyaları için mükemmel bir meta veri düzenleyici olan uygulamayı Free Audio Editor indir linkine tıklayacak temin edebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programı Ashampoo®  Music Studio 2019

Ashampoo Music Studio 2019 ile ilgili ilk dikkatinizi çeken şey, harika görünmesi ve kullanımının son derece kolay olmasıdır.

Editörün kendisi Audacity’den daha basittir. Bir dosyayı bölmek, kırpmak veya ses seviyesini normalleştirmek gibi daha küçük işler için idealdir. Ashampoo Music Studio 2019, kesme, kopyalama ve yapıştırma araçları içerir ve gelişmiş bir gürültü azaltma aracı veya başka düzeltici filtreler olmamasına rağmen, temel düzenleme için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Acustica Basic Edition

Müzik üretmek için bir araç arıyorsanız, Acoustica Basic Edition özellikle harika bir ses düzenleme programı olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca kendi kayıtlarınızı yapmak ve PC’nizdeki dosyaları açmakla kalmaz, parçaları doğrudan CD’lerden içe aktarabilir, düzenleyebilir ve istediğiniz biçimde dışa aktarabilirsiniz. Acustica Basic Edition indir.

WavePad

WavePad, kullanımı kolay ve verimli bir yazılımdır. Size evinizde profesyonel bir ses çıkışı sunar. WavePad, MP3, WAV, VOX, GSM, WMA, OGG, AAC, vb. gibi tüm popüler ses formatlarını destekler. Arabiriminin kullanımı kolaydır ve kopyalama, ekleme, sessizlik, otomatik kırpma gibi birçok işlev sunar. Bu yazılım, yeni şarkılar oluşturmak, oyunların veya sosyal etkinliklerin arka plan dekoru için kesintisiz müzik akışı sunar. WavePad indir.

En Başarılı Podcast Ses Düzenleme Programı Mp3 Direct Cut

Podcastcileri sevindirecek bir uygulama! Sonunda özel olarak ihtiyacınıza yönelik bir yazılım üretildi. Kolay duraklatma işlemi, podcasting’i daha basit hale getirir. Tüm dosyayı yeniden kodlamadan yeni kayıtlar yapmanıza, ses seviyesini normalleştirmenize, gölgeler uygulamanıza, duraklamaları algılamanıza yardımcı olur. Farenizi üzerine getirdiğinizde, kullanım açıklamalarını görebileceğiniz simgelere sahiptir. Mp3DirectCut indir.

EaseUS Video Editor

Ses düzenleme kolay gibi görünse de, çok da basit  bir işlem değildir. Birçok sorunu çözmenize yardımcı olan ücretsiz video ve ses düzenleme yazılımı olan EaseUS Video Editor‘ü indirip deneyebilirsiniz. Video ve ses dosyalarını kesme, birleştirme ve silme gibi tüm kullanışlı ve temel düzenleme araçları mevcuttur. En önemli avantajı videodan ses dışa aktarmaktır. İşte EaseUS Video Editor programının özellikleri,

  • Normal bir ses dosyasını düzenlemenize veya videoda yer alan ses dosyasını düzenlemenize izin verir
  • Kalite, kodlayıcı, kanal, örnekleme hızı ve bit hızını seçmenizi sağlar
  • Videolardan ses dosyaları çıkarmayı destekleyin
  • Bir video dosyasından sesi ayırır
  • Ses dosyalarını bölme, kesme, silme işlemini yapar
  • Müzik parçalarını içe aktarma ve karıştırma
  • Desteklediği vide ve ses formatları WAV, MP3, M4A, MID, FLAC, AAC, WMA, AU, AIFF, OGG ve daha fazlası

Bir yorum bırakınız...

*