Yeni Oyuncu Bilgisayarı Asus Flying Fortress 8 Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Yeni Oyuncu Bilgisayarı Asus Flying Fortress 8 Özellikleri ve Fiyatı

Asus Flying Fortress 8

Asus firması, geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman kapsamında yeni dizüstü oyuncu bilgisayarını tanıttı. Asus Flying Fortress 8 ismi verilen bilgisayar, donanımsal özellikleri ve tasarımıyla birçok kişinin beğenisini kazandı. İlk olarak ilerleyen günlerde Asya pazarında satışa sunulması beklenen cihaz, oyun severlerin karşısına 144Hz ekran yenileme hızıyla çıkacak. Peki, son dönemin en dikkat çeken dizüstü oyuncu bilgisayarı olan Asus Flying Fortress 8, oyun severlere hangi özellikleri sunuyor? Birçok oyun sever tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını sizler inceliyoruz.

Asus Flying Fortress 8 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansman kapsamında tanıtımı yapılan yeni oyuncu bilgisayarı Asus Flying Fortress 8 özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcıların karşısına 144Hz ekran yenileme hızıyla çıkacak yeni cihazın diğer özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

Ekran Özellikleri

Asus firması tarafından düzenlenen lansman kapsamında yapılan resmi açıklamaya göre yeni oyuncu bilgisayarının ekran boyutu 15.6 inç olarak duyuruldu. LCD ekranın yanı sıra Full HD çözünürlüğe sahip oyuncu bilgisayarı, kullanıcıların karşısına oldukça ince çerçeve yapısıyla gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca 144Hz ekran yenileme hızı sayesinde, oyun içerisinde ki detaylar son derece rahat seçilebilecek.

Diğer Özellikler

Asus firması tarafından oyun tutkunlarına özel olarak tasarlanan yeni oyuncu bilgisayarı

iki farklı işlemci ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar Intel Core İ5-10300H ve Intel Core i7-10750H ismine sahip işlemcilerden birini seçebilecek.

Oyuncu bilgisayarında yer alan ekran kartı seçenekleri GeForce GTX 1650, GTX 1650 Ti ve GTX 1660 Ti olarak açıklanırken Ram miktarı ise 8 GB ve 16 GB olarak duyuruldu. 512 GB Dahili depolama alanına sahip cihaz içerisinde ayrıca Aura RGB aydınlatma sistemi bulunuyor.

Asus Flying Fortress 8 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Asus firması tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yeni oyuncu bilgisayarı Asus Flying Fortress 8 fiyatı ile dikkat çekiyor. İlk olarak Asya pazarında satışa sunulması beklenen cihazın fiyatı ise 830 dolar olarak açıklandı. Fakat işlemci, ekran kartı ve Ram miktarının farklı seçeneklerle sunulması nedeniyle fiyatta değişkenlik ortaya çıkabilmektedir. Resmi çıkış tarihi henüz açıklanmayan cihazın, ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Donanımsal olarak farklı seçenekler sunan yeni oyuncu bilgisayarının ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*