Yeni Sızıntıda Samsung'un En Ucuz Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Lite | Sonsuz Teknoloji

Yeni Sızıntıda Samsung’un En Ucuz Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Lite

Samsung Galaxy Fold Lite adllı cihaz ile ilgili mayıs ayındaki söylentilerde; telefonun Galaxy Fold Special Edition olarak adlandırılacağı ve Temmuz ayında piyasaya sürüleceği duyulmuştu. Şimdi iki ayrı Kore haber kaynağına göre, Samsung’un en ucuz katlanabilir telefonu  Samsung Galaxy Fold Lite bu yıl piyasaya sürülemeyebileceği ve beklendiği gibi ucuz olmayabileceği bildirildi

 

Samsung katlanabilir telefon
Kore Herald haber kaynağına göre, Samsung 2020 yılın ikinci yarısında Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z 5G adında iki katlanabilir telefonları çıkaracak.  Ekonomik katlanabilir modeli Samsung Galaxy Fold Lite cihazın piyasaya çıkacağı ile ilgili bir bilgi verilmedi cihaz, büyük olasılılla gelecek yıl 2021’de çıkacak.

Samsung’un Galaxy Fold Lite Fiyatı

Başka bir Kore medya kuruluşu SamMobile, Galaxy Fold Lite adı verilen ürünün önümüzdeki yıl  900 $ fiyatla piyasaya çıkacağını söylüyor. Bu, 1.980 $ Galaxy Fold ve 1.380 $ Galaxy Z Flip’den çok daha düşük fiyat, ancak kesinlikle beklendiği şekilde ucuz bir telefon değil.

Samsung’un Galaxy Fold Lite Özellikleri

Samsung’un Galaxy Fold Lite’ı amiral gemisi Snapdragon 865 yonga seti ile donatacağı bildiriliyor.  Galaxy Fold Lİte, Snapdragon 865’in 5G özellikli bir işlemci olmasına rağmen, sadece 4G bağlantısına sahip olduğu söyleniyor. Elbette bunların hepsi erken söylentiler ve şimdi ve gelecek yıl arasında çok şey değişebilir.

Bu arada, şu anda katlanabilir bir telefon satın almak istiyorsanız, Samsung’un yeni cihazlarını piyasaya sürmesini beklemek isteyebilirsiniz. Bunun için Ağustos ayına kadar beklemenizde fayda var.  Huawei’nin ayrıca birkaç ay içinde çok rekabetçi bir katlanabilir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor, bu yüzden bunları da dikkate almalısınız.

Kaynak: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-fold-lite-release-date-price-availability-1133130/

Bir yorum bırakınız...

*