YouTube Music, Artık Müzikleri Abonelik Olmadan Yayınlamanıza İzin Veriyor | Sonsuz Teknoloji

YouTube Music, Artık Müzikleri Abonelik Olmadan Yayınlamanıza İzin Veriyor

youtube music

YouTube Music uygulaması, artık Premium abonelik olmadan akıllı hoparlörlerden müzik yayınlayabilirsiniz. Google Asistan’ı kullanarak YouTube Music’te kişisel oynatma listesi başlatmanız da mümkün. Yeni özellikleri herkesin kullanılabilmesi için bir kaç hafta geçebilir.

YouTube Music uygulamasını kullanarak yüklediğiniz müziği, akıllı hoparlörlerinize ve ekranlarınıza yayınlayabilmek için Premium aboneliğe ihtiyacınız yok. Google, kişisel çalma listeleri için gelişmiş Google Asistan entegrasyonu da sunuyor. Yeni özellikler, Google Play Müzik’i bu ayın sonuna kadar tüm küresel pazarlarda aşamalı olarak kaldırmaya hazırlanırken geliyor.

İLGİLİ: YouTube Müzik ve Youtube Müzik Premium Nedir?

YouTube Music yalnızca premium aboneliği olan kullanıcıların yükledikleri müzikleri akıllı hoparlörlere veya akıllı ekranlara yayınlamasına izin veriyordu. Google, yüklenen müzikleri yayınlama kısıtlamasını kaldırmanın yanı sıra, Asistan sesli komutlarını kullanarak YouTube Müzik’te kişisel oynatma listelerini çalma özelliğini de ekledi. Artık YouTube Müzik’te kişisel bir oynatma listesi başlatabilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil. YouTube Music uygulaması, sanatçılar, şarkılar ve müzik videoları için en iyi listelerin yer aldığı güncellenmiş bir keşif sekmesi alıyor. Yeni özellik şuan için dünya çapında 57 ülkede mevcuttur.

Kaynak: https://www.androidcentral.com/youtube-music-now-allows-you-cast-uploaded-music-without-subscription

Bir yorum bırakınız...

*