En İyi Spor ve Fitnes Takip Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji

En İyi Spor ve Fitnes Takip Uygulamaları

Spor ve fitnes takip uygulamasıi

Yürüş yapmak, koşma ve bisiklet sürmek en popüler günlük spor aktiviteleridir. Hangi spor aktivitesini yaparsanız yapın neyi ne kadar yaptığınızı takip emek ve yaptığınız işi standartlara kavuşturmak için telefon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamaları yükleyip spor esnasında telefonunuzun  üzerinizde olması gerekir.  Sizin için seçtiğimiz en iyi başlangıçla ücretsiz (bazı uygulamalarda uygulama içi satın almalar vardır) spor ve fitnes takip uygulamaları;

RunKeeper ( iPhone)

RunKeeper

RunKeeper, yürüyüş, koşma ve diğer fiziksel aktivitelerinizi izler. Gündelik yürüyüşünüzden koşularınıza kadar yaptığınız aktivite verilerini size sunar. 50 milyon kullanıcıya sahiptir ve herkes için uygundur. Antrenmanınızı teşvik etmek için GPS ile yeni rotalar oluşturabilir, kaydedebilir ve keşfedebilirsiniz.

Amacınız bir yarış için antrenman yapmak, kilo vermek veya belirli bir tempo hedefine ulaşmak olsun, RunKeeper hedefinize ulaşmanız için rotanızı planlamanıza yardımcı olur. Planım panosu, bir dizi soruya verdiğiniz cevaplara dayalı olarak özel eğitim planları sunar veya seçilebilecek hazır programlar vardır.

RunKeeper ile motive kalmak kolaydır. Kendinizi zorlamak, antrenmanlarınız için ödüller kazanmak ve ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşmak için zorluklara katılabilirsiniz. Kendi zorluklarınızı da oluşturabilir, arkadaşlarınızı size katılmaları için davet edebilir, yol boyunca birbirinizi teşvik edebilirsiniz.

Strava (Android – iPhone)

Strava

Strava, dünyadaki sporcuları diğer sosyal ağlarda bulabileceğiniz ilham verici bir deneyim sunmayı hedefliyor. Strava sosyal eğitim için en iyi seçimdir.

Strava’nın topluluğu milyonlarca bisikletçi, koşucu, aktif maceracı ve faaliyetlerini kaydeden profesyonellerden oluşur. Strava’nın aktivite takibi, egzersiz sırasında ve sonrasında hız, tempo, mesafe, kazanılan yükseklik ve kaloriler gibi temel istatistikleri sağlar.

Performansınızı diğer kullanıcılarla karşılaştırabilir, topluluğunuzla bağlantı kurabilir, aktivitelerinizin önemli hikayelerini, hikayelerini paylaşabilir ve koşu ya da gezintinizden en iyi anların fotoğraflarını sergileyebilirsiniz. Teşvik ve motivasyon, yorum yoluyla kazanılabilir.

Sworkit (Android – iPhone)

Sworkit

Sworkit, Amerikan Spor Hekimliği Koleji tarafından verilen ve eğitim amaçlı egzersiz standartlarının kalitesi için basit ve özelleştirilebilir bir egzersiz uygulamasıdır.

Kişisel verilerinizi girdikten sonra, her saniye sayımını yapmak için amaçlarınızı ve hedeflerinizi seçebilirsiniz. Antrenman panosu, antrenörünüzün gösterdiği dayanıklılık, kardiyo, yoga ve esneme için çeşitli egzersizler sunar. Bireysel egzersizler kişiselleştirilmiş antrenmanınızı derlemek için özel gösterge panosu kullanılarak görüntülenebilir.

“Leaner”, “Fitter” veya “Stronger” egzersiz planlarını seçebilir ve üç kategoriden her biri, başlangıç, orta ve ileri düzey için 7 gün boyunca ücretsiz olan antrenmanları içerir. Premium’a yükseltme, rehberli antrenmanlara, yüksek yoğunluklu interval antrenmanlarına (HIIT) ve Tabata’ya özel aralıklara ve sınırsız özel antrenmana tam erişim sağlar.

J&J Official 7 Minute Workout (Android – iPhone)

J&J Official 7 Minute Workout

J & J Official 7 Minute Workout, Johnson & Johnson Human Performance Institute’taki egzersiz fizyolojisi direktörü Chris Jordan tarafından tasarlanan bilim tabanlı bir egzersiz yöntemidir.

İnce arayüzdeki egzersiz görünümleri arasında geçiş yapmak, telefon müzik kitaplığınızdan seçilebilecek video veya müzik görüntüler. Beğendiğiniz veya sevmediğiniz egzersizler için beğenme ve beğenmeme butonu vardır.

Video eğitimlerine göz atmak, her 72 egzersizin güvenli ve etkili bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğini öğretir. İlerlemeniz, gün sayısını, tamamlanan döngü sayısını ve çabayı göstermek için performans kontrol panelinde izlenir. Eğitimlerinizin bir anlık görüntüsü, sizi motive etmenize veya belki de biraz sağlıklı bir rekabete girmenize yardımcı olmak için arkadaşlarınızla paylaşılabilir.

JEFIT: Workout Tracker Gym Log (Android – iPhone)

JEFIT Workout Tracker Gym Log

JEFIT spor-müdavimleri için vazgeçilmez bir uygulamadır. İyi bir kalem ve kağıda elveda deyin ve JEFIT’i kullanarak her spor salonundaki ağırlığı ve tekrarları tek tıklamayla kaydedin. JEFIT, egzersiz rutinlerinizi ve dinlenme sürelerinizi izlemenizi ve ilerledikçe tüm vücut ölçümlerini kaydetmenizi sağlar.

Spor salonuna yeni başlayan biriyseniz JEFIT, 60’dan fazla rutini size sunar ya da başlamanız için 2000’den fazla topluluk tarafından oluşturulan spor planına erişebilirsiniz. Bir egzersiz panosu, ağırlık kaldırma ekipmanı ve kardiyo makineleri için 1300’den fazla egzersiz gösterir ve egzersizlerin nasıl tamamlanacağının yanı sıra yararlı ipuçları için görsel olarak adım adım talimatlar sunar.

JEFIT aktif bir antrenman topluluğuna sahiptir. Bağlanmak için milyonlarca kullanıcı var veya sizi motive edip yolda tutmak için arkadaş ekleyebilirsiniz. Eğitim ilerlemenizi toplulukla paylaşabilir ve istatistikleri karşılaştırabilirsiniz.

Zombies Run! (Android – iPhone)

Zombies Run

Zombies, Run! sürükleyici bir koşu oyunudur ve sesli maceradır. Yüklendikten sonra, zombi salgınından sonra insanlığın son kalan karakollarından birine koşarak koşucu olduğunuzu anlatan bir öykü sunuluyor. İşiniz malzemeleri toplamak, hayatta kalanları kurtarmak ve evlerini korumak.

Bir parkta koşarak, yürüyüş parkurlarında, hatta koşu bandında koşarak, yüzlerce hayatı kurtarabilir ve zombi kıyametiyle ilgili gerçeği keşfedebilirsiniz. Misyonunuz ve müzik kanalları kulaklıkta oynatılabilir ve zombiler tarafından kovalanırsanız, hızlanmanız gerekir.

İlk dört misyon serbest ve her hafta yeni bir görev açılabilir. Pro’ya yükseltme, 260’dan fazla misyona ve aralık eğitimine sınırsız erişimin kilidini açar. Eğer kalp yarışınızı almak ve adrenalin acele etmek istiyorsanız, bu sizin için bir uygulama.

 

Bir yorum bırakınız...

*

instagram foto

Instagram Fotoğraf Yüklenmiyor Sorununun Sebepleri

Dünya’nın en popüler uygulamaları arasında yer alan Instagram, diğer uygulamalar için bünyesinde çeşitli hataları barındırır. Instagram fotoğraf yüklenmiyor diyen kullanıcılar da bu hatalara sebep ...
X sanal çerçeve ekranı

Xvfb Nedir? Docke’da GUI Uygulamaların Çalıştırılması

Xvfb, yani X virtual framebuffer aynı zamanda X sanal çerçeve ekranı olarak bilinir, X11 ekran sunucusu protokolünü uygulayan bir ekran sunucusudur. Diğer ekran sunucularının ...
Python ile Kendi Yapay Zeka

Python ile Kendi Yapay Zekanızı Yazma Rehberi

Python ve yapay zeka kavramları, özellikle son dönemlerin yazılım dünyasında yan yana anılır oldu. Python için özel olarak yazılmış PyCharm, Tensorflow ve Keras gibi ...
Netflix Reklamlı

Netflix Aboneliklerine Zam Geldi! En Ucuz Abonelik?

Netflix aboneliklerine zam geldi! Üstelik yeni gelmiş olmasına rağmen. Netflix abonelikleri ne kadar oldu? Online film, dizi ve TV Showları izlememize olan sağlayan Netflix, ...
Telefonu hızlı şarj etme yöntemleri

Telefonu Hızlı Şarj Etme Yöntemleri: Daha Hızlı Şarj

Telefonu hızlı şarj etme yöntemleri ile yeni nesil ve eski nesil fark etmeksizin tüm telefonlar için normalinden daha hızlı şarj süresine ulaşabileceksiniz. Android telefonlarda ...
Windows 10 format atma

Windows 10 Format Atma USB’den Windows Yükleme

Windows 10 format atma nasıl yapılır? Windows 10 Format USB’si ile evde format, bilgisayar sıfırlamak aslında çok basit. Peki, Nasıl? Windows sürümlerini zaman zaman ...
steamde hangi Durumlarda Oyun Paylaşımı Yapılmaz

Steam Arkadaşlık Kodu Nerede? Nasıl Arkadaş Eklenir?

Steam arkadaş nasıl eklenir? Steam arkadaşlık kodu nerede? Steam üzerinden arkadaşlarınız ile nasıl ekleşebilirsiniz? Popüler oyun satın alma ve oynama platformu olarak karşımıza çıkan ...
Xiaomi 14 ve Samsung S23 Ultra

Xiaomi 14 ve Samsung S23 Ultra: Teknolojinin Zirvesindeki İki Dev

Teknoloji dünyasında sürekli bir yenilik rüzgarı esiyor ve bu rüzgarın en güçlü esintilerinden ikisi, Xiaomi 14 ve Samsung S23 Ultra. Bu iki cihaz, akıllı ...
Cep Telefonu ile Kaliteli Fotoğraf Çekme Yöntemleri

Cep Telefonu ile Kaliteli Fotoğraf Çekme Yöntemleri

Günümüzde cep telefonlarındaki kameralar ile bir profesyonel fotoğraf makinesi gibi kullanılabilmektedir. Bu fotoğrafların çekilirken ve çekildikten sonra yapılacak ufak detaylar, fotoğraf çekerken daha iyi ...
Python Colorama

Python Colorama ile Renkli Konsollar

Bilgisayarlarındaki komut istemi programlarıyla ilgilenen bilgisayar kullanıcıları, zaman zaman konsollarının farklı şekillerde görünmelerini isteyebilir. Bunun için akla gelen ilk şey tabii ki konsolun renklerini ...