En İyi Spor ve Fitnes Takip Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

En İyi Spor ve Fitnes Takip Uygulamaları

Spor ve fitnes takip uygulamasıi

Yürüş yapmak, koşma ve bisiklet sürmek en popüler günlük spor aktiviteleridir. Hangi spor aktivitesini yaparsanız yapın neyi ne kadar yaptığınızı takip emek ve yaptığınız işi standartlara kavuşturmak için telefon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamaları yükleyip spor esnasında telefonunuzun  üzerinizde olması gerekir.  Sizin için seçtiğimiz en iyi başlangıçla ücretsiz (bazı uygulamalarda uygulama içi satın almalar vardır) spor ve fitnes takip uygulamaları;

RunKeeper ( iPhone)

RunKeeper

RunKeeper, yürüyüş, koşma ve diğer fiziksel aktivitelerinizi izler. Gündelik yürüyüşünüzden koşularınıza kadar yaptığınız aktivite verilerini size sunar. 50 milyon kullanıcıya sahiptir ve herkes için uygundur. Antrenmanınızı teşvik etmek için GPS ile yeni rotalar oluşturabilir, kaydedebilir ve keşfedebilirsiniz.

Amacınız bir yarış için antrenman yapmak, kilo vermek veya belirli bir tempo hedefine ulaşmak olsun, RunKeeper hedefinize ulaşmanız için rotanızı planlamanıza yardımcı olur. Planım panosu, bir dizi soruya verdiğiniz cevaplara dayalı olarak özel eğitim planları sunar veya seçilebilecek hazır programlar vardır.

RunKeeper ile motive kalmak kolaydır. Kendinizi zorlamak, antrenmanlarınız için ödüller kazanmak ve ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşmak için zorluklara katılabilirsiniz. Kendi zorluklarınızı da oluşturabilir, arkadaşlarınızı size katılmaları için davet edebilir, yol boyunca birbirinizi teşvik edebilirsiniz.

Strava (Android – iPhone)

Strava

Strava, dünyadaki sporcuları diğer sosyal ağlarda bulabileceğiniz ilham verici bir deneyim sunmayı hedefliyor. Strava sosyal eğitim için en iyi seçimdir.

Strava’nın topluluğu milyonlarca bisikletçi, koşucu, aktif maceracı ve faaliyetlerini kaydeden profesyonellerden oluşur. Strava’nın aktivite takibi, egzersiz sırasında ve sonrasında hız, tempo, mesafe, kazanılan yükseklik ve kaloriler gibi temel istatistikleri sağlar.

Performansınızı diğer kullanıcılarla karşılaştırabilir, topluluğunuzla bağlantı kurabilir, aktivitelerinizin önemli hikayelerini, hikayelerini paylaşabilir ve koşu ya da gezintinizden en iyi anların fotoğraflarını sergileyebilirsiniz. Teşvik ve motivasyon, yorum yoluyla kazanılabilir.

Sworkit (Android – iPhone)

Sworkit

Sworkit, Amerikan Spor Hekimliği Koleji tarafından verilen ve eğitim amaçlı egzersiz standartlarının kalitesi için basit ve özelleştirilebilir bir egzersiz uygulamasıdır.

Kişisel verilerinizi girdikten sonra, her saniye sayımını yapmak için amaçlarınızı ve hedeflerinizi seçebilirsiniz. Antrenman panosu, antrenörünüzün gösterdiği dayanıklılık, kardiyo, yoga ve esneme için çeşitli egzersizler sunar. Bireysel egzersizler kişiselleştirilmiş antrenmanınızı derlemek için özel gösterge panosu kullanılarak görüntülenebilir.

“Leaner”, “Fitter” veya “Stronger” egzersiz planlarını seçebilir ve üç kategoriden her biri, başlangıç, orta ve ileri düzey için 7 gün boyunca ücretsiz olan antrenmanları içerir. Premium’a yükseltme, rehberli antrenmanlara, yüksek yoğunluklu interval antrenmanlarına (HIIT) ve Tabata’ya özel aralıklara ve sınırsız özel antrenmana tam erişim sağlar.

J&J Official 7 Minute Workout (Android – iPhone)

J&J Official 7 Minute Workout

J & J Official 7 Minute Workout, Johnson & Johnson Human Performance Institute’taki egzersiz fizyolojisi direktörü Chris Jordan tarafından tasarlanan bilim tabanlı bir egzersiz yöntemidir.

İnce arayüzdeki egzersiz görünümleri arasında geçiş yapmak, telefon müzik kitaplığınızdan seçilebilecek video veya müzik görüntüler. Beğendiğiniz veya sevmediğiniz egzersizler için beğenme ve beğenmeme butonu vardır.

Video eğitimlerine göz atmak, her 72 egzersizin güvenli ve etkili bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğini öğretir. İlerlemeniz, gün sayısını, tamamlanan döngü sayısını ve çabayı göstermek için performans kontrol panelinde izlenir. Eğitimlerinizin bir anlık görüntüsü, sizi motive etmenize veya belki de biraz sağlıklı bir rekabete girmenize yardımcı olmak için arkadaşlarınızla paylaşılabilir.

JEFIT: Workout Tracker Gym Log (Android – iPhone)

JEFIT Workout Tracker Gym Log

JEFIT spor-müdavimleri için vazgeçilmez bir uygulamadır. İyi bir kalem ve kağıda elveda deyin ve JEFIT’i kullanarak her spor salonundaki ağırlığı ve tekrarları tek tıklamayla kaydedin. JEFIT, egzersiz rutinlerinizi ve dinlenme sürelerinizi izlemenizi ve ilerledikçe tüm vücut ölçümlerini kaydetmenizi sağlar.

Spor salonuna yeni başlayan biriyseniz JEFIT, 60’dan fazla rutini size sunar ya da başlamanız için 2000’den fazla topluluk tarafından oluşturulan spor planına erişebilirsiniz. Bir egzersiz panosu, ağırlık kaldırma ekipmanı ve kardiyo makineleri için 1300’den fazla egzersiz gösterir ve egzersizlerin nasıl tamamlanacağının yanı sıra yararlı ipuçları için görsel olarak adım adım talimatlar sunar.

JEFIT aktif bir antrenman topluluğuna sahiptir. Bağlanmak için milyonlarca kullanıcı var veya sizi motive edip yolda tutmak için arkadaş ekleyebilirsiniz. Eğitim ilerlemenizi toplulukla paylaşabilir ve istatistikleri karşılaştırabilirsiniz.

Zombies Run! (Android – iPhone)

Zombies Run

Zombies, Run! sürükleyici bir koşu oyunudur ve sesli maceradır. Yüklendikten sonra, zombi salgınından sonra insanlığın son kalan karakollarından birine koşarak koşucu olduğunuzu anlatan bir öykü sunuluyor. İşiniz malzemeleri toplamak, hayatta kalanları kurtarmak ve evlerini korumak.

Bir parkta koşarak, yürüyüş parkurlarında, hatta koşu bandında koşarak, yüzlerce hayatı kurtarabilir ve zombi kıyametiyle ilgili gerçeği keşfedebilirsiniz. Misyonunuz ve müzik kanalları kulaklıkta oynatılabilir ve zombiler tarafından kovalanırsanız, hızlanmanız gerekir.

İlk dört misyon serbest ve her hafta yeni bir görev açılabilir. Pro’ya yükseltme, 260’dan fazla misyona ve aralık eğitimine sınırsız erişimin kilidini açar. Eğer kalp yarışınızı almak ve adrenalin acele etmek istiyorsanız, bu sizin için bir uygulama.

 

Bir yorum bırakınız...

*

pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...
QuitNow-Stop Smoking

Sigara Bırakma Uygulaması QuitNow-Stop Smoking Özellikleri

Mükemmel bir uygulama olan quitNow-stop smoking sayesinde sigara bırakmak için önemli bir ...
City Maps 2Go

Çevrimdışı Harita Uygulaması City Maps 2Go Pro Offline Maps Özellikleri

Android cihazlar için üretilmiş en gelişmiş harita uygulamalarından olan City Maps 2Go ...
Google files

Google Files, Dosyaları Korumak İçin PİN Güvenliği Ekliyor

Google files, Android telefonlarda dosya yönetmek  ve telefonda boş alan açmakiçin kullanılan ...