Flight Simulator İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar ∞ Sonsuz Teknoloji

Flight Simulator İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar

Flight Simulator

Son dönemin en iddaalı yapımlarından biri olan Flight Simulator, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Oyun severlere gerçekçi bir uçuş simülasyon deneyimi sunan yeni yapım, önceki günlerde yepyeni bir güncelleme daha aldı. Amerika bölgesi için özel olarak yayınlanan güncelleme an itibariyle ücretsiz olarak indirilebiliyor. Dilerseniz, önceki günlerde yayınlanan ve son derece dikkat çeken yeni güncellemenin tüm detaylarını gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Flight Simulator Amerika Güncellemesi

Flight Simulator Amerika güncellemesi resmi olarak geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan güncellemeyle yepyeni yapılar oyuna eklendi. Başta, New York Özgürlük Anıtı olmak üzere onlarca yeni yapının oyuna eklendiği güncelleme de aynı zamanda birtakım iyileştirmeler de yapıldı.

Yapılan iyileştirme çalışmalarıyla birlikte 48 havaalanının yapısı da tamamen değişti. Tüm bunların yanı sıra gelen yeni güncellemeyle birlikte oyuna 4 adette yeni havaalanı eklendi. Oyun severler, yayınlanan söz konusu güncellemeyi an itibariyle tamamen ücretsiz bir şekilde indirebiliyor.

Flight Simulator İncelemesi

Flight Simulator güncelleme

18 Ağustos 2020 tarihinde PC için özel olarak yayınlanan Flight Simulator, dönemin en iddaalı yapımları arasında yer alıyor. Son derece gerçekçi bir uçuş deneyimi vaat eden yeni yapım, grafiksel özellikleriyle de göz kamaştırıyor.

Dünya genelinde yer alan birçok şehrin ve havaalanının birebir modellendiği oyun, 4K Ultra HD

desteğine de sahip. Şu an için sadece bilgisayar üzerinden oynanan oyun ilerleyen haftalar içerisinde konsollara da çıkacak.

Flight Simulator Fiyatı

Flight Simulator fiyatı

Son dönemin en önemli ve en gerçekçi simülasyon oyunlarından biri olan Flight Simulator fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte, söz konusu yapımın Steam satış fiyatları;

  • Flight Simulator + Standart Sürüm: 349 TL
  • Flight Simulator + Deluxe Bundle: 549 TL
  • Flight Simulator + Premium Deluxe Bundle: 729 TL

Yukarıda yazan fiyatların yanı sıra Xbox Games Pass abonesi olarak kullanıcılar, söz konusu oyunu tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynayabiliyor.

Xbox Game Pass Nedir, Fiyatı Ne Kadar?

Flight Simulator xbox

Microsoft firması tarafından oyun severlere sunulan Xbox Games Pass avantajları ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik servisine üye olan oyun severler, yüzlerce farklı oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyor. İşte, avantajlarıyla dikkat çeken Xbox Game Pass fiyatı;

  • Xbox Games Pass + Bilgisayar: 30 TL
  • Xbox Games Pass + Konsol: 30 TL
  • Xbox Game Pass + Ultimate: 45 TL

Bir yorum bırakınız...

*