PlayStation Now Nedir? Nasıl Kullanılır? ∞ Sonsuz Teknoloji

PlayStation Now Nedir? Nasıl Kullanılır?

PlayStation Now

PlayStation Now, son dönemlerde oldukça popüler olan oyun servislerinden biri olarak kabul edilir. Özellikle son dönemlerde oyun sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler neticesinde birçok kullanıcı bu servise yönelmiştir. Tamamen bulut tabanlı bir şekilde oyun severlere sunulan bu servis neticesinde birçok oyun sever, oyunları indirmeden internet üzerinden oynayabilmektedir. Peki, son dönemlerde oldukça popüler olan PlayStation Now nedir, nasıl kullanılır? İşte merak edilen tüm bu soruların ayrıntılı yanıtı…

PlayStation Now Nedir?

PlayStation Now Nedir

PlayStation Now, Sony şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve 20 Ocak 2014 tarihinde kullanıma sunulan bulut tabanlı oyun servisidir. Söz konusu servis sayesinde oyun severler, herhangi bir indirme işlemi yapmadan oyunları oldukça kolay ve akıcı bir şekilde internet üzerinden oynayabilir.

İlk olarak 28 Ocak 2014 tarihinde beta süreci kapsamında kullanıma sunulan bu abonelik hizmeti, kısa süre içerisinde birçok ülkede aktif edilmiştir. Henüz tüm ülkelerde faaliyet göstermeyen bulut tabanlı oyun servisi, aşamalı bir şekilde kullanıcılar sunulur.

PlayStation Now Nasıl Kullanılır?

PlayStation Now Nasıl Kullanılır

PlayStation Now nasıl kullanılır sorusu, son dönemlerde oldukça merak edilmekte ve oyun severler tarafından araştırılmaktadır. Söz konusu servisten yararlanabilmek için öncelikli olarak abonelik hizmetine üye olmanız gerekmektedir.

Söz konusu servise abone olduktan sonra dilerseniz konsolunuz üzerinden dilerseniz bilgisayar üzerinden birbirinden önemli oyunları oldukça akıcı bir şekilde internet üzerinden oynayabilirsiniz.

PlayStation Now Servisinde Hangi Oyunlar Var?

PlayStation Now Servisinde Hangi Oyunlar Var

Son dönemin en popüler bulut tabanlı oyun servislerinden biri olan PlayStation Now, 800’ den fazla oyun ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başta, Sony şirketinin geliştirdiği özel oyunlar olmak üzere yüzlerce farklı oyunun bulunduğu kütüphaneyi dilerseniz aşağıda bulunan link üzerinden inceleyebilirsiniz.

PlayStation Now Abonelik Fiyatı Ne Kadar?

PlayStation Now Abonelik Fiyatı

Bulut tabanlı oyun servisi PlayStation Now fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte, popüler oyun servisinin tüm fiyatları…

  • PS Now + 7 Günlük Deneme: Ücretsiz
  • PS Now + 1 Aylık Abonelik: 9,99 Dolar
  • PS Now + 3 Aylık Abonelik: 19,99 Dolar
  • PS Now + 12 Aylık Abonelik: 44,99 Dolar

Yukarıda yer alan abonelik fiyatlandırması, abonelik iptaline kadar otomatik bir şekilde devam etmektedir. Bulut tabanlı oyun servisinden memnun kalmamanız durumunda aboneliğinizi istediğiniz zaman kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Ancak PlayStation Now şuan için Türkiye’de faaliye geçmemiştir.

Bir yorum bırakınız...

*