Steam Cüzdan Kodu Nedir Ve Nereden Alınır? | Sonsuz Teknoloji

Steam Cüzdan Kodu Nedir Ve Nereden Alınır?

steam cüzdan kodu

Gelişmiş internet oyun platformu olan Steam, içerisinde çok sayıda oyun ve oyuncuyu barındırır. Buradan hem oynadığınız bir oyun için uygulama içi alışveriş yapabilir hem de oyun satın alabilirsiniz. İşte bu alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirmek için steam cüzdan kodu gereklidir. Peki, steam cüzdan kodu nedir ve nasıl kullanır gelin bir göz atalım.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu, Steam uygulaması içerisinde oyun alışverişlerinde sıkca kullanılan bir ödeme yöntemidir.  Bunun sebebi kolay ve güvenilir bir ödeme yöntemi olmasıdır. Steam hesabınıza para yüklemenin en iyi yöntemlerinden biridir.

Steam cüzdan kodları şu şekildedir; 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL değerinde kodlardır. Steam cüzdan kodu al bölümünden satın alma işlemini tamamladıktan sonra aldığınız ürünü dijital kod alarak teslim alırsınız. Daha sonra bu kodu, Steam cüzdan kodu kullan ile aktif ederek hesabınıza bakiye yükleyebilir ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nereden Satın Alınır?

Steam cüzdan kodu nerden satın alınır sorusuna geçme vakti geldi. Bu ürünü alabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi mağaza mevcuttur. Durum böyle olunca hangisi daha güvenilir ve en hızlı hangisinden alırım gibi soruların cevapları merak uyandırmaktadır. Bu kodları aldığınız sitenin, kurucusu olan valve firması ile sözleşmesi olup olmadığına dikkat edilmesi gereklidir. Sözleşme var ise aldığınız kodda herhangi bir problem yaşamazsınız. Ayrıca bazı kod alabileceğiniz sitelerden bonus kazanma fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Bedava Alınabilir Mi?

Steam cüzdan kodunu bedava alma gibi arayışlara düşmüş olabilirsiniz fakat steam cüzdan kodunu bedava elde etmeye çalışırken bilgisayarınıza ciddi zararlı virüsler bulaştırma ihtimaliniz yüksektir. Steam firma tarafından böyle bir şey yaptığınız tespit edilirse Steam hesabınız banlanabilir. Bu işin bedavası yoktur.

Steam Üzerinden Alabileceğiniz Ürünler Nelerdir?

İşte Steam üzerinden alabileceğiniz bazı ürünler:

  • Disaster Report 4: Summer Memories ( Macera, Aksiyon, Hayatta Kalma, VR )
  • Drug Dealer Simulator: Free Sample ( Oynaması Ücretsiz, Simulasyon, Bağımsız, Aksiyon )
  • RESIDENT EVIL 3 ( Aksiyon, Zombi, Korku, Çok Oyunculu )
  • Mount & Blade II: Bannerlord ( Erken Erişim, Orta Çağ, Strateji, Açık Dünya )
  • Iron Danger ( Macera, Bağımsız, RYO, Zaman Manipilasyonu)
  • Grand Theft Auto IV: The Complete Edition ( Açık Dünya, Aksiyon, Otomobil Simülasyonu, Suç)
  • DayZ ( Hayatta Kalma, Zombi, Çok Oyunculu, Açık Dünya )

Bir yorum bırakınız...

*