Whatsapp Artık Bilgisayarlarda Telefon Bağlantısız Kullanılacak | Sonsuz Teknoloji

Whatsapp Artık Bilgisayarlarda Telefon Bağlantısız Kullanılacak

wwhatsapp pc

2015 yılından bu yana Whatsapp masaüstü uygulaması Whatsapp internete bağlı ve telefon bilgisayara yakın bir yerde iken kullanılıyor. WABetaInfo tarafından bildirilen sızıntı habere göre Whatsapp’ta yapılan çalışmalar neticesinde Whatsapp bilgisayarlarda telefon bağlantısız olarak yakın bir tarihte kullanılmaya başlanacak.

Whatsapp’ta Yapılacak Yenilikler Neler Olacak?

Whatsapp yakın zamanda yapacağı yeniliklerin arasına birde aynı anda çoklu yerde Whatsapp kullanma özelliğini getirecek ve bunun üzerinde de çalışmalar sürdürüyor. Yani bir telefon numarası ile sadece bir yerde kullanılan Whatsapp, çalışmalar sonuçlandıktan sonra birden fazla yerde aynı hesapla kullanılabilecek.

Bilindiği üzere pek çok Whatsapp kullanıcısı sadece telefon uygulamasını değil aynı zamanda Whatsapp bilgisayar uygulaması

ve Web-Whatsapp’ıda tercih ediyor. Ipad ve Mac kullanıcıları ise çeşitli yöntemler deneyerek Whatsapp’ı kullanmaya çalışıyorlar. WABetaInfo’ya göre Ipad ve Mac kullanan kişiler içinde Whatsapp uygulaması getirilecek.

Eğer ki, WABetaInfo’nun tüm bu söylentileri doğru ise Whatsapp’ın yakında yapacağı en büyük yenilik telefon bağlantısız ve çoklu platformlarda kullanılması olacak. Bu yenilik getirildiğinde Whatsapp IOS’ta kullanılırken aynı zamanda Android’de, bilgiyasar uygulamasında ve Web-Whatsapp’ta kullanma imkânını bizlere sunacak.

Bir yorum bırakınız...

*