Xıaomi Mi Mix Alpha Fiyatı ve Özellikleri? | Sonsuz Teknoloji

Xıaomi Mi Mix Alpha Fiyatı ve Özellikleri?

XIAOMİ MI MIX ALPHA

Akıllı telefon tasarımları günden güne şaşırtmaya devam ediyor. Çin’in iddialı teknoloji firmalarından biri olan Xiaomide ekranın tüm telefonu kapladığı tasarımı ile fark yaratan MiMix Alpha modelini tanıtıma çıkarttı. Çağın ötesinde tasarımı ile şaşırtan firma, akıllı telefon ekran tasarımları için yeni bir sayfa açmışa benziyor. Gelin bu yeni tasarımın tüm özelliklerine birlikte bakalım.

HEM TASARIMI HEM DE TEKNİK ÖZELLİKLERİ İLE ÇIĞIR AÇAN BİR YENİLİK

Mi Mix Alpha hem kenar kısımları ile hem de telefonun arkasına uzanan ekran kısmıyla farklı uygulamaların açılmasını ve konutların girilmesini sağlıyor. Telefonun ön kısmında herhangi bir ön kamera da yer almıyor. Fakat kamera konusunda da öncü bir nitelik taşıyacak olan modelin kamerası 108 MP! Telefonun arka kısmında yer alan bu mükemmel kameraya eşlik eden bir 16 MP’lik geniş kamera ile bir de 12 MP’lik telefoto kamera var. Yani Xiaomi Mi Mix Alpha

, kamera konusunda da aşmış gözüküyor.

Modelin bir diğer özelliği ise hem kablolu hem de kablosuz şarj destek ünitesi. Şarj olma hızı da oldukça yüksek olan bu modelin harcadığı enerji ne kadar fazla olursa olsun şarj edilmesi de bir o kadar kolay. Bunların yanı sıra 5G destekli bir akıllı telefon olacak olan MiMix Alpha, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olacak. Qualcomm Snapdragon 855+ işlemciye sahip olan modelin ekranı da AMOLED.

MODELİN FİYATI 

Xiaomi Mi Mix Alpha, tahmini olarak 2.800 dolar civarında bir satış rakamı ile piyasaya sürülecek. Bu meblağ Türkiye için oldukça yüksek ve henüz vergilerin de eklenmediğini düşünürsek tahmini bir rakam olarak 36.000 Türk Lirası değerinde bir akıllı telefon olacağı ön görülüyor.

Bir yorum bırakınız...

*