Eğlence Uygulaması Byte Nedir? | Sonsuz Teknoloji

Eğlence Uygulaması Byte Nedir?

byte

Byte uygulaması, uzun süren bekleyişin ardından kullanıcılara sunuldu. 2017 Yılından beri gündemde olan ve geleceği konuşulan eğlence uygulaması hem Android hem de İOS sürümleri için yayınlandı. Dom Hofmann tarafından geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılar 6 saniyelik eğlenceli videolar çekebiliyor. Vine uygulamasının devamı olarak gösterilen bu uygulama, daha ilk haftadan birçok kişinin ilgisini çekti. Byte uygulamasının detaylarını gelin birlikte inceleyelim.

Eğlence Zirve Yapıyor

Vine uygulaması, yaklaşık 7 yıl önce kullanıcılara sunulmuştur. Kısa süre içerisinde milyonlara varan kullanıcıya ulaşan uygulama, 2016 senesinde aniden kapatılmıştı. Milyonlarca kullanıcı, dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Vine uygulamasına benzer uygulama aramış fakat alternatif bir uygulama bulamamıştı. Uzun süredir kullanıcıların beklediği Vine benzeri uygulama Byte sununda piyasaya çıktı.

Byte uygulaması, kullanıcıların 6 saniyelik eğlence videoları çekmesine olanak sağlıyor. Çekeceğiniz bu eğlence videolarını, kategoriler içerisinde paylaşmanız mümkün olabilmektedir. Ayrıca, çektiğiniz ve paylaştığınız bu videolar sayesinde takipçi kazanabileceksiniz.

Belli ülkelerde piyasaya çıkan uygulamanın, kısa süre içerisinde tüm dünyada kullanılması bekleniyor. Eğlence uygulaması olarak bilinen Byte uygulamasını ücretsiz bir şekilde hem App Store mağazasından hem’ de Google Play mağazasından indirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaşan uygulamanın, ne kadar popüler olacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*